Wielu twierdzi, że trawka nie uzależnia.
Skoro palenie to przyjemnośc, a czesto też zabijanie nudy, to też potrafi wciągnac, jak np. komputer itd.
Też paliłem dużo, czesto z braku jakiegos konkretnego zajecia.
Było też tak, że dzien w dzien. Zdałem sobie sprawe z tego, że robie to za czesto i...