Powiedz mi, że reprezentujesz wyższy poziom wylgaryzmami. :D
Słaby mam inglisz i co z tego, to moj problem. Z tego co widze, to Ty nawet po polsku nie potrafisz sie dobrze wyslowic.
Mozesz miec swoje zdanie, ok, ale zeby tak sypac wulgaryzmem i ublizac mi za to, że napisałem sobie w...