• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. X

    xBox, zbliżające się święta.

    Chodzi głównie o to, że jak REINS szukał by promocji na raty, czy tam jakiś abonament to by na pewno znalazł. On zadał jedno proste pytanie "CZYM SIĘ RÓŻNI", a ty już włączasz w to swój świat xd
  2. X

    xBox, zbliżające się święta.

    I czego tu nie wiesz? te xboxy wyróżniają tylko dodatki, w jednym masz 2 pady, w drugim gre a w 3 nic itd...
  3. X

    elektromistrz

    Jeśli uważasz, że na elektrodzie nie ma ogarniętych ludzi, a tutaj znajdziesz to krótko mówiąc jesteś jebnięty :D - sry, ale inaczej tego ująć nie mogłem. Co do tematu, to tak jak Ci gołota napisał wyżej.
  4. X

    W jakim banku konto polecacie dla

    Co jak co, ale trochę tych plusów jest Alior Sync – konto osobiste, najlepsze konto internetowe - porównaj z bankami.
  5. X

    W jakim banku konto polecacie dla

    Alior Sync – konto osobiste, najlepsze konto internetowe
  6. X

    Prawo a OTS i pieniądze od googla

    Nie, google jak przejdziesz pule podatkową Cie rozlicza(czy coś takiego, nie czytałem dokładnie), ale masz to w panelu w ustawieniach.
  7. X

    Kwej

    Ja bym nie zrobił kwejka2 xd, ja miałem nefsy.pl i beznudy.pl
  8. X

    Rajd effekt

    Dobra, dobra xd Aż taki pusty chyba nie jest :D
  9. X

    Problem ze spellem.

    Wiedziałem, że oglądasz wróżki na polsacie i TVN o tej godzinie!!! :D
  10. X

    Jaka Wersja Tibii i jaka Mapka

    Nom, shadow jest dopracowany pod względem questów, misji, mapy ale pod względem expa, lotu, balansu to jest gorszy niż te otsy co startują na 3 dni ;p takie jest moje zdanie, bo tam chwile grałem.
  11. X

    Jaka Wersja Tibii i jaka Mapka

    Pokaż mi jeden Polski dopracowany serwer 9.7, który wystartował.
  12. X

    Jaka Wersja Tibii i jaka Mapka

    Czyli syf na 3 dni, wyjdź.
  13. X

    Jaka Wersja Tibii i jaka Mapka

    Stage/sms shop na raptorze mówi sam za siebie =]
  14. X

    Jaka Wersja Tibii i jaka Mapka

    Wiele osób szuka 9.7 otsów, bo jest ich na prawdę mało. Nie słuchaj tych wyżej bo tak na prawdę mało wiedzą, pewnie szybkie evo/real mapa, 0 kontaktu z graczami i wielcy "znawcy".
  15. X

    Problem z przednim wejściem usb w kompie

    A tak na marginesie, to jesteś pewien że problem tkwi w USB w komputerze, a nie w telefonie? sprawdziłeś inne USB?
  16. X

    Język na przyszłość.

    Retired from Tibia.net.pl at Kenor.... xd To mówi samo za siebie XD
  17. X

    Problem z przednim wejściem usb w kompie

    Jest, kup nowy kabel, lub idź do serwisu/komisu niech Ci wymienią wejście USB(oczywiście problem jest w tym, albo w tym, żebyś mi później nie pisał że kazałem Ci iść kupić kabel i wymienić USB). Temat nie ma kompletnie sensu, nie wiem co ty oczekiwałeś zakładając go... Zresztą ludzka...
  18. X

    Język na przyszłość.

    Mam takie przeczucie, że ty nawet nie wiesz o czym piszesz.
  19. X

    Motoryzacja.

    Opel Astra 96, 1.6 bena, stare ale jare xd. Fota nie moja, ale mój jest identyczny.
  20. X

    Zmiana Background

    O ile się nie mylę, widziałem takie coś tu Website Applications, nie jestem pewien ale autorem chyba był gęsior.
Back
Top