• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. X

    Linux Configuration - help

    Hi, this server dondaniela Tests ... He wants to buy it as soon as possible, but before buying wants to make things work now, I would not have wasted days on the configurations ... I have a few problems, for now presents the 2 main ... 1Pod my ots did on the computer database, on the server...
  2. X

    Blad Raid

    Mam ustawione type 19, zmieniajac na type 22 blad jest dalej, gdy zmienilem to na np RED, bledu nie ma, lecz nie pojawia się informacja o ataku
  3. X

    Blad Raid

    Mam taki blad, jak go zlikwidować? Oto błąd Imageshack - nowyobrazmapabitowa2.png Wyskakuje mi tylko w konsoli, w grze nie widzę żeby powodował jakieś problemy, ale lepiej się go pozbyć. A oto moj Raids.xml I przykladowe 2 najazdy: script/premia/pandeya.xml...
  4. X

    Nip

    Czyli jeśli jestem uczniem, i zrobie ten ots gdzie będę zarabiać, np poprzez homepay, to nic nie musze się rozliczać, dobrze rozumiem?
  5. X

    Nip

    Ale ja dobrze przeczytałem , tylko pytam się, jeśli założe ots, w którym będą ludzsie wysyłaś sms, i mi płacić, czy mnie państwo za podatki nie będzie ścigać
  6. X

    Nip

    czyli musze miec nip?
  7. X

    Nip

    Czy jak chce założyc ots, na którym będzie sms shop i server bedize dedykowany musze zrobić sobie Nip???
  8. X

    Serwerownie - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

    @up, 2up Dobra daje wam po repucie bo cos się dowiedziałem. Czyli pod linuxa mam hostować ots?
  9. X

    Serwerownie - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

    @akeus Dzięki, repucik leci, może ktoś mi napisać też, dla czego jak linux jest stabilniejszy, a na windowsie nikt już prawie nie stawia ots, to dlaczego jest wind jest droższy o te kilkanaście złotych? To lepiej ots postawic na windowsie czy linuxie?
  10. X

    Serwerownie - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

    Co polecacie?? I mam pytanie, czym się rozni otworzenie otsa na windows czy linux??? Bo jak patrzyłem kilka firm co dedykuja ots, to windows zawsze jest o troche drozszy
  11. X

    Serwerownie - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

    Server dedykowany, gdzie zadedykować? WItam, Mam problem, chciał bym zadedykować swój ots... Mapa waży prawie 60mb, chciał bym żeby mogło na nim grać z 300os bez lagów (no min 200), Na start mam 300zł więc albo żeby brutto płaciło się 300 i bez opłaty za instalacje, albo np 200 brutto i 100...
  12. X

    GlobalEvent sms shop problem

    Please help me, because I want to open the server
  13. X

    zombie event -No zombies

    Please HElp!!!
  14. X

    Solved Start.lua help

    just went there, and there wrote db.quote = db.escapeString I changed it in star.lua rep :) But the desire @Close Topic
  15. X

    Solved Start.lua help

    unfortunately it does not work, can provide all lib files? They may be there is something wrong with that?
  16. X

    zombie event -No zombies

    Ok Ok. I have fts 0.3.6 I have data/creaturescripts/scripts data/creaturescripts.xml data/globalevents/scripts data/globalevents.xml data/movements/scripts data/movements.xml data/monster/Zombie Event data/monster.xml
  17. X

    GlobalEvent sms shop problem

    Sorry for my spelling but I am an Englishman. Write what I give you scripts, gives shop.lua so far
  18. X

    zombie event -No zombies

    I made a zombie event, and I have a problem when the event begins writes that in ten seconds, zombie attack, but it does not appear; /
Back
Top