Spoko,przepraszam.
Chodzi mi o przerobienie "spells"
Tzn usunąć wszystko co tam jest.Zrobić tak,że jak wchodzisz w zakładkę spells pojawia się 8 zdjęć z profesjami[moje własne] klikasz w postać i przenosi Cię dalej.
Nie umiem tego wyjaśnić,na gg by lepiej poszło:s