• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. Q

    problem z ots

    nikt nie wie o co chodzi ? ;/
  2. Q

    client problem

    I have installed no-ip DUC and config.lua set serwername.no-ip.org but still not working :/ account maker working all time.
  3. Q

    client problem

    Hi, I have a problem when my ip change, i must create a new client because players can not enter the server. OTS is on the router and has a no-ip. Sorry for english ;/ and thanks for help :)
  4. Q

    problem z ots

    Wybaczcie za dział, a program jest i jest też wszystko w nim ustawione a mimo to dalej się tak dzieje :/
  5. Q

    problem z ots

    Witam wszystkich, mam pewien problem mianowicie postawiłem sobie amatorski ots, mam ruter i zmienne ip więc założyłem no ip, wszystko działa do momentu kiedy ip się zmieni przynajmniej tak mi się wydaje ponieważ po jakimś czasie nie da się już z clienta wejść na ots, tylko musze zrobić drugi...
  6. Q

    Znote AAC 1.4 - [TFS 0.2.13+] & [TFS 0.3.6+/0.4]

    I have Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\xampp\htdocs\engine\function\users.php on line 1260 Help me please :) this line $data = mysql_fetch_assoc(mysql_query("SELECT $fields FROM `znote_accounts` WHERE `account_id` = $accid;"));
  7. Q

    HP w znote acc.

    Witam, czy może ktoś udostępnić skrypt na kupno pkt (w homepay) do znote acc ? qruczu.
  8. Q

    Poszukuje skryptera za $$$

    1. po zabiciu każdego moba na serwie lub takiego którego ustawimy w configu mamy 10% szans na dodanie do naszego bp itema. 2.kiedy jesteśmy atakowani z czarów rośnie nam skill fishing. i jedno pytanko jeśli profesja ma 2 czary na summony i z kazdego moze summonowac max 1 summona to jak zrobic...
  9. Q

    Poszukuje skryptera za $$$

    Szukam kogoś z doświadczeniem na kilka skryptów ( lua ale może się zdażyć c++ ) mam tfs 8.54. Jeśli ktoś jest chetny i chce zarobić prosze napisać, lecz tylko osoby które coś znaczą na tym forum ponieważ ciężko mi zaufać, płace przez paypal.
  10. Q

    Tibia 8.6 dat editor

    Przeszukałem chyba wszystko i nie mogę go znaleźć :( Pomocy!
  11. Q

    [GESIOR AAC] Live Streams

    refresh it works?
  12. Q

    Zabezpieczenie serwera.

    Właśnie nad tym myśle, trzeba robić dużo zmian jeśli posiada się normalny tfs 8.54 ? A dokładnie chodzi mi o to co jest dobre na pocztatek żeby nie było jakiś włamów bo od ddosów broni hosting,
  13. Q

    Zabezpieczenie serwera.

    Witam wszystkich, mam do was pytanie jak zabezpieczacie swoje serwery, chodzi o hosting czy używacie jakiś programów, macie włączoną zapore lub coś w tym stylu ?
  14. Q

    Quest make character.

    Hi, i need a script that creates a new character, if possible, so that was a quest.
  15. Q

    Lua Darkhaos function

    how i define monster ?
  16. Q

    Lua Darkhaos function

    function onSay(cid, words, param, channel) if(param == '') then doPlayerSendTextMessage(cid, MESSAGE_STATUS_CONSOLE_BLUE, "You have to type target name.") return true end local player = getPlayerByName(param) doCreatureFollowPlayer(player, Wolf) end i edit script but...
  17. Q

    Lua Darkhaos function

    Hi, i make script with this function http://otland.net/threads/docreaturefollowplayer-cid-creature.51305/#post-515655 i summon rat and this rat follow player. function onSay(cid, words, param, channel) local player = getPlayerByName(param) local dest = getCreaturePosition(player) local monster =...
  18. Q

    Jaki ACC ?

    na znote nie działa usługa z homepay :(
  19. Q

    Jaki ACC ?

    Szukam dobrego acc głównie chodzi o to żeby był bez bugów i jakich kolwiek błędów, acc ma być do tfs 8.54. Nie proszę o gotowca a poradę jaki najlepszy pod tą wersje tfs, acc sobię znajdę sam chyba że, ktoś bedzie tak miły i da link :)
  20. Q

    Poważny problem :(

    Ciężko wykryć taką dziurę? skrypty brałem tylko z otlandu :P
Back
Top