Głupoty to Wy tu pieprzycie, typek co pisał że od -15 zamykają szkoły miał racje.
Tyle, ze nie musem, tylko kiedy temperatura wynosi -15C i niżej, dyrektor placówki ma prawo odwołać zajęcia lekcyjne tudzież skrócić je o jakiś tam określony czas.
Ma prawo, nie musi.
A i oczywiscie ta...