Siema , mam jakis dziwny bug na serwerze a mianowicie SPAWN , robie nowe respy na serwerze/mape i normalnie zrobilem wszystko ladnie pieknie wklejam na serwer a tu co ? expowiska sa, spawn tez jest tyle ze nie ma spawnu potworow co dodoalem dopiero.. (NEW MOBY) , a npc normalnie dziala na tym...