ciekawe, że liczba morderstw w krajach gdzie broń palna jest łatwiej dostępna jest znacznie większa niż w krajach, gdzie trudniej tą broń dostać, bo zobacz, z pistoletu łatwiej kogoś zabić niż nożem, a do tego możesz zabić wiele osób i nawet nie uciekną, a takim nożem nie jest tak łatwo, zresztą...