bo jak się nie ma nic lepszego do napisania, to jak się powtórzy coś, to ma się szanse zgarnąć lajka i podziw, a także uznanie za mówienie "mądrych rzeczy", a pisanie z błędami jest to tylko po to by potem napisać "właśnie moje błędy są dowodem, że moje słowa były z mojego umysłu, całkiem...