nieee, patrz, niektórzy biją worki czy ludzi, inni drą mordę, inni są inni, a ja lubie sobie wbic na otland i poprostu wylac cala złą energię tutaj niżbym miał np. powyzywać kolegów O.o dzięki temu, jestem bardzo spokojnym człowiekiem nacodzień i zdumiewam spokojem i stoicyzmem
ale to...