• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. I

    Czy mógłby ktoś podac link do najnowszej wersji gesiora?

    trochę jeszcze przez tak 1-2 miechy trochę jestem, i co związku z tym?
  2. I

    Private-Servlist.com Zmiana nazwy domeny.

    dziś dostałem bana perma na lolu za flejm, tak, żeby poprawić sobie humor zreportuje twój post #temat Kiedy zmienisz nazwę domeny ? I wgl jak karasz spooferów, jakiś 'niby system' jak xinn czy sam?
  3. I

    MoveEvent Killing in the name of... boss room

    You have all bosses rooms in my grizzly adams tasks scripts; http://otland.net/f81/the_hide-rl-quest-killing-name-like-rl-tibia-quest-log-dialogs-etc-176217/ nie pierdol, że szukałeś
  4. I

    pomoże ktoś? :) PHP

    leże XD - - - Updated - - - <div id="LeftContent"> użyj mózgu
  5. I

    Private-Servlist.com Zmiana nazwy domeny.

    chodź my odpalimy #temat fajnie, że robisz nową listę, osobiście zagłosowałem za inna nazwą, ale ta wybierana najczęściej rzeczywiście chyba najlepsza, mam nadzieje, że Ci się uda
  6. I

    Czy mógłby ktoś podac link do najnowszej wersji gesiora?

    gęsior nadal dobrze to robi, czy trochę zwolnił tempo?
  7. I

    Jak to jest z afkami?

    to nie tak działa, jak ktoś się nie rusza i nic nie robi to go doda do afka, a nie wszędzie masz ustawiony kick po 15 min, więc np. siedzisz na trainach bez exita i już nolougt jest np. na dreamer challenge, annihilator i parę innych lokacji - - - Updated - - - po za tym chyba liczy też ludzi...
  8. I

    Cast system

    i co działa ten cast system?
  9. I

    MapTracker

    uśmiech się pojawił na mojej twarzy gdy to przeczytałem, jakie to polskie, ale masz lajka za pocisk PB postawiło otsa a on myśli chyba, że dom z otsa postawi #temat już ukradł mapę, więc już nie będzie kradł
  10. I

    Crash przez paladynów

    ludziom
  11. I

    Jak to jest z afkami?

    to jest, że stoisz i nic nie robisz, np. na trainerach, albo castujesz spelle (chyba) itd
  12. I

    Cialo znika po smieci

    i czego tu nie rozumiesz? -.- naciśnij ok i wrócisz do gry, sprawdź czy ustawiłeś temple w map edytorze, tak jak ci up napisali
  13. I

    Tibia 10.0

    noo, jeszcze po wyjściu już nowych clientów 9.x była opcja zabijania, ognisko + naokoło parcele, i bot mógł sforsować parcele, ale jak była droga bez parcela to wybierał ją i tak fajnie się trapowało, wraz z zasypaniem ogniska i ubiłem parę typa.. niestety potem już boty jak był parcel to...
  14. I

    Bawi się ktoś w kwejki?

    ja pierdole ale kwejk kiedyś był fajny póki mało lduzi go znało, to były rzeczy na poziomie, a teraz wchodzę i co widze? tylko teraz są cycki, jakieś głupie bardzo podobne memy i nic innego
  15. I

    [The_Hide][RL Quest] Killing in the name of...(like rl tibia, quest log, dialogs etc)

    u still have the same problem? tell me which tfs are u using and which version of tibia
  16. I

    Bawi się ktoś w kwejki?

    że to niby ximmy jest?
  17. I

    Bawi się ktoś w kwejki?

    właśnie byłem ciekawe skąd się biorą kwejki, które mają po 300 minusów
Back
Top