• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

0.4 r3884 kompilacja 64-bit windows

forumek

Member
Joined
Jan 14, 2019
Messages
61
Reaction score
22
Wiem, że to stary problem sięgający 2011 roku, ale teraz w 2020 roku ktoś wie i wyjaśni, jak skompilować tfs 0.4 r3884 na 64-bit, aby uruchomić real mapę na windwosie dla zabawy na własnym pc

zawsze używałem laatido, aby ominąć ten niesławny błąd: „Alocation failed, server out of memory! Decrease size of your map or compile in a 64-bit mode."

ale teraz chciałbym nauczyć się, jak poprawnie to skompilować i zakładam, że stian's dev-c++ nie da rady, bo jak pamiętamy również niesławny „-m64” i „64-bit mode not compiled in” błąd

zakładam że MSVC będzie potrzebny, ale nie wiem jak skonfigurować wszystkie biblioteki itd.


Z góry dzięki za pomoc
 
Last edited:
Prościej byś miał tfs 1+, najprościej jak już musisz mieć 0.4 to skompiluj w devie na x86 i nie bd problemów
 
Back
Top