• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.4] Problem z acc Gęsiora i zmiana dmg sd

kurczok666

New Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
64
Reaction score
1
Mama takie 2 problemy mimo że są różnej tematyki zawre je w jednym poście żeby nie zaśmiecać forum.

1)Gdy zrobiłem nowe profesje pozmieniałem nazwy w vocations.xml z Sorcerer -> Mag itd pozmieniałem w config.php w xamppie (a dokładniej w acc) i pozmieniałem również nazwy w spells.xml i mam taki problem teraz na stronie w zakładce spells widać zamiast listy profesji do wyboru listę z napisami Array. Daje ssa

Code:
http://s3.zapodaj.net/14104419.jpg.html

2Jak mogę zrobić/ustawić żeby obrażenia od sd były zależne od profesji np żeby sorc na 100 lvlu i 70 mlvlu walił więcej niż druid z takim samym lvlem i mlvlem. Starałem się to zrobić poprzez pobranie voc i jeśli voc = 1,5,9 to wykonuje się skrypt ze zwiększonym dmg jednak gdy voc jest inny wtedy wali mniej. No ale jednak nie działało ;(( może ktoś pomóc w tym problemie??

Trochę chaotycznie wytłumaczone ale mam nadzieję że da się zrozumieć.

Silnik TSF 0.3.2
 
Back
Top