• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Blad silnikowy 8.54-8.6+

Status
Not open for further replies.

lukas727

New Member
Joined
Jul 20, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Witam
Jesli pomylilem tematy, lub nie mozna pisac w jezyku polskim to przepraszam.
Lecz chcialbym powiadomic większość niewiedzących o bugu występującym w silniku tfs'a, w wersjach 8.54 - 8.6+

Otóz gowniarzeria zaczyna sie szerzyc na otsach, wykorzystując problem którego nie zauwazyli developerzy tfs'a

A mianowicie klonowanie itemów
Nie bede opisywal szczegółowo na czym to polega, bo wiele otsów by moglo przez to upasc

Wskakując do sedna sprawy prosiłbym developerów TFS'a o poprawe błędu dzieki ktoremu gracz bez crashowania otsa moze klonowac ITEMS
Poprzez tworzenie gildii komendą na serwerze, dodajac gracza do niej, dajac mu itemy, gdy ona reloguje itemki zapisują sie na niej, po uzyciu magicznej komendy przez lidera, postac nie zapisuje sie, gracz oddaje bp z itemami, relogując cofa mu chara do poprzedniego zapisu, i bp z itemami posiadają juz dwie postacie.
Nie wiem czy taki temat juz zostal zalozony na forum, nie mam takze pojecia czy jakies dzialania zostaly ruszone w tej sprawie, lecz osobie upowaznionej (ktora nie wie o tym problemie) opisze szczegółowo lub pokaze jak to dziala, dziala to na 90% serwerach 8.54-8.6+ .
Jesli poruszylem temat juz wiadomy, przepraszam i prosze o fixa tego problemu, za zalozenie tematu w zlym dziale, takze przepraszam, zdenerwowala mnie sytuacja i poruszyla do tego by zalozyc temat, z kilku osob co wiedzialo o tym bugu, teraz wie dziesiątki jak nie setki ludzi, gracze wbijają na bardzo dobre serwery i w 5 min potrafią naklonowac 100k capa itemów z sms shopa, i wyrzucając je w dp.

Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top