• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Crash, kiedy ktoś będzie w tej samej kratce.

Matis415

rgdx
Joined
May 2, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Cześć, mam taki problem - aczkolwiek, kiedy schodzę ze schodów, a na tej kratce już ktoś stoi to mnie crashuje - wiecie co może być powodem?
 
Tak - przed chwilą niechcący odkryłem, że jak teleportnę się godem do kogoś, a ten się porusza i "wejdzie" we mnie, to też wywala.

- - - Updated - - -

Czyli wychodzi na to, że ogólnie w jednej kratce dwie osoby nie mogą być.
 
tez sie bawilem tym silnikiem ma debuga grzebalem w source podmienialem i wg to samo nie polecam kup 0.4 :) albo zmien na crymsona 0.3.6 jest on w downloadzie v8 jesli sie nie myle
 
Po prostu nie pozwól stać dwóm graczom na tej samej kratce, to chyba najlepsze rozwiązanie.
 
Chętnie bym zmienił na v8, lecz tam nie ma blaszek - chyba, że ktoś ma pomysł, jak je dodać, bardzo bym prosił. Co to zablokowania stania dwóm graczom w jednej kratce to lipa - ponieważ jak dwie osoby naraz się zalogują nowymi postaciami, to już są w jednej kratce, albo jak schodzi po schodach ktoś to wtedy może na innego gracza wejść. Blaszki do tego crymsona próbowałem dodać, ale są errory przy komplikacji :<. Wie ktoś jak przenieść z tego Hell Core blaszki do innego silnika?
 
Back
Top