• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

DDOS / Programy ?

dytm

New Member
Joined
Jun 25, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Witam , jest taka sprawa, więc :

Jakiś kretyn ddosuje mi ots, chciałbym mu się odwdzięczyć , lecz nie wiem zbyt jak ?

Jakie są programy do LAgowania OTS typu DDOS ?

Bardzo proszę o odp.
 
lol, pojeb*** cie? wez odetnij sobie kabel od neta i odswiezaj strone swojego otsa co sekunde
 
DDoS? Coś ty z choinki się urwał? No chyba, że jesteś adminem ovh to może DDoSa zapuścisz inaczej to nie wiem z czego. Druga sprawa to to, że jest to nie legalne i nikt Ci w tym nie będzie pomagał. Po trzecie chcesz kase z otsów zacznij się uczyć ;)

Z RESZTĄ POMYŚL JAK MOŻESZ ŚCIĄGAĆ Z SERWERA "WROGA" COŚ Z MAKSYMALNĄ PRĘDKOŚCIĄ :)
 
Last edited:
odpalasz konsole cmd w windows xp ( tylko z tego windowsa da sie zrobić dobry ddos)
wpisujesz ping localhost i jest
 
Tak kajtek takim atakiem jaki podales to mozna google nawet zgasic.
Tez polecam powyższy skrypt najlepiej sie dosuje z niego.
 
Nie wiem czemu ludziom wciskacie kit że z Windowsa da się zrobić dosa, przecież to dwa różne systemy.. i na szczęście coraz bardziej różne :p
 
Nie wiem czemu ludziom wciskacie kit że z Windowsa da się zrobić dosa, przecież to dwa różne systemy.. i na szczęście coraz bardziej różne :p

Perl'a na windowsie też nie problem zainstalować :)
 
Back
Top