• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Debian 5.0.1 Lenny

Bloumer

New Member
Joined
Dec 12, 2008
Messages
198
Reaction score
0
Mam do was pytanie a mianowicie jaką wersje polecicie 32bit czy 64bit. Bardzo pilne. Dzięki za pomoc ;)
 
Czy pomiędzy tym jest jakaś duża różnica? Podobno większośc programów i gier nie zadziała pod 64bit :/. Chcę aby działała większosc. Keraxel czy używasz Debiana jeśli tak to jeszcze czy różni się bardzo 5.0.0 od .1? I jaką ver. ty używasz lub inni posiadacze tego systemu lub innego linux?
 
żeby używac 64bitowego systemu musisz mieć procesor obsługujący tę architekturę
 
Posiadam taki procesor no ale co według was posiadaczy "Linuxa" Debiana jest lepsze 64bit czy 32bit ponieważ sądze że większosc go używa? Nie mam przekonania do 64bit - mała ilośc działających programów itp. tak jak już pisałem.
 
mam nadzieję, że wiesz, iż linux x64 może odpalać programy z x86 :)
 
Chce tylko dowiedziec się jakiej ver. wy używacie to mi wystarczy. Wezme taką samą ;)
 
Bump. Pisze jeszcze raz czy na tym 64 bitowym systemie nie bedzie zadnych problemow z aplikacjami, otsem, grami pod wine lub innymi programi? Czytalem ze trzeba bedzie cos z plikami robic zeby odpalalo 32bitowe gry itp.
 
Zależy jakie gry. Jeśli chodzi o gry przez WINE to nie ma żadnej różnicy, zaś native- instalujesz sobie pakiecik getlibs i wystarczy, że chociaż na takiej Tibii zapompujesz biblioteki ia32*, a potem wszystko hula ;)
 
Back
Top