• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dlaczego nie stawiacie własnych serwerów?

Jensej

Member
Joined
Feb 28, 2009
Messages
807
Reaction score
8
Witam.
Zauważyłem że sporo osób wie dużo na temat Tworzenia własnego świata gry jakim jest Open Tibia Serwer. Jednak takie osóby jak Chojrak, Piotrek1447, bądź Technic, Specjalit, Sherlok. Nie tworzą własnych serwerów? Wiem jednak że Elf, Koob, Kula_ Mają własne serwery?
Lecz jednak dlaczego wy nic nie Tworzycie?
Czekam ma "poważne" jak zawsze xDD Odpowiedzi?
Dziękuję
 
Bo im sie nie chce? Lecz sadze ze server stworzony przez chojraka by przyćmił resztę serverow tak samo z elfem i reszta TOP userow.
 
A skad Ty mozesz wiedziec czy ja mam serwer, czy nie? o_O
 
Bo jeszcze żadnego nie przyćmił ;d
 
To jak jakis serwer cos przycmi, to bedzie moj? :D
 
No jak przepowiedział nasz deqeen tak musi sie stac.
 
@Chojrak

Siedzę na tym forum 2-3dni i przez ten krótki okres zauważyłem co potrafisz i sadze ze twój OTS był by warty czekania na niego ponieważ: Na pewno by było mnóstwo ciekawych skryptów oraz zero crashy.
 
Witam.
Zauważyłem że sporo osób wie dużo na temat Tworzenia własnego świata gry jakim jest Open Tibia Serwer. Jednak takie osóby jak Chojrak, Piotrek1447, bądź Technic, Specjalit, Sherlok. Nie tworzą własnych serwerów? Wiem jednak że Elf, Koob, Kula_ Mają własne serwery?
Lecz jednak dlaczego wy nic nie Tworzycie?
Czekam ma "poważne" jak zawsze xDD Odpowiedzi?
Dziękuję

no nieźle, tak się starałem i nadal mało wiem, trudno może w następnę święta dopiszesz mnie do listy ;]
 
No dobra skoro mnie już dopisałeś do listy to zdradzę ci mój niecny plan, tworzymy z Elfem serwer, który przejmie władze nad światem i pokona wszystkich złych łotrów.
 
No dobra skoro mnie już dopisałeś do listy to zdradzę ci mój niecny plan, tworzymy z Elfem serwer, który przejmie władze nad światem i pokona wszystkich złych łotrów.

tak czułem, że coś sie kroi(ewentualnie śmierdzi), wezwę (new)domestosa i po kłopocie!
 
Last edited:
plx dajcie server rel map tibia cipsoft i kupencie mi sponsor host. ok?? ale taki servner zebym tylko confign uzupelnil i mi poszed ok??
 
Back
Top