• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Elfbot]Potrzebuje skrypt

Status
Not open for further replies.

lisexlca

New Member
Joined
Jan 4, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Location
gießen/legnica
Witam potrzebuje skrypt do elfbota na trenowanie mlvla zeby caly czas leczyl sie czarem exana super mort.


Z góry dziękuje!
 
to napisz go, kazdy z uruchomiona usluga "mozg" jest w stanie to zrobic

a na pewno szybciej niz pisac na forum NIEZWIAZANYM(przynajmniej nie wystarczajaco) z tematem i czekac

@up: przejdzie na otsie, jednak nie polecam metody na pale NAWET na otsie cause wyrazie widac ze na bot
 
Code:
auto 100..200 ifnot $mptocast {set $mptocast [$rand.90.99] | wait 500} | if [$mppc >= $mptocast] {say 'utani gran hur' | wait 1000 | set $mptocast [$rand.90.99]}
 
to napisz go, kazdy z uruchomiona usluga "mozg" jest w stanie to zrobic

a na pewno szybciej niz pisac na forum NIEZWIAZANYM(przynajmniej nie wystarczajaco) z tematem i czekac

@up: przejdzie na otsie, jednak nie polecam metody na pale NAWET na otsie cause wyrazie widac ze na bot

ty kurwa jak sie czlowiek nie zna na skryptach do botow to kurwa jak mozna napisac po to jest forum zeby mozna bylo sie zapytac zal mi jest ciebie !!a na tym otsie gdzie gram to nogdy nie ma goda online!!

@specjalist dzięki ci bardzo
 
Specjalista pewnie działa ale po co taki skomplikowany :>

auto 200 mphigher 999 say exana super mort

999 - ile many ma być jak wypowiada czar
hyh.. ;p
 
nie wiem, może grasz tylko na ots, ale ja bez takich random liczb to nie włączam nic u cipsoftu i dobrze się trzymam z banami ;/
 
racja.. ;p kiedyś szukałem nawet takich hotkeyi i nie mogłem znaleźć ;p ale na ots napewno starczy ten banalny :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom