• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Gesior, nie dodaje do name

Xbass

New Member
Joined
Sep 12, 2008
Messages
371
Reaction score
0
Hi,

Problem polega na tym, że nie zamiast dodawać account number do tabeli "name" to u mnie dodaje do tabeli "id", przez co można na stronie tworzyć konta ( nawet na nie logować ) jednak w grze już hasła nie działają i wyskakuje komunikat, że złe.

Ma ktoś na to jakiś pomysł?
Screen niżej:
 

Attachments

No więc tak:
1. Nie ma obrazka "My Account" gdy w to klikne, przekierowuje mnie na forum otland.net
2. Nie wczytuje listy domków.
 
winzgroza??

a pod 2 w config.lua na samym dole masz link otland.net zmien na adres strony serwera/ip
 
To że zmieni na ip to zmieni tylko to, że zamiast na Otland.net przeniesie go na jego ip czyli strone. Co do My account to też tak mam dlatego wszystko biore z zakładki, ale tak to już chyba jest jakis błąd czy cos.
 
ip moze byc


najlepiej domenke
 
Last edited:
ip albo nazwe hosta wpisz w miejsce url"" wconfig.lua w silniku a co do domkow same sie wczytaja przy wlaczniu silnika bo baza danych w tedy sie uzupelni danymi sama
 
Dokladnie, nowy TFS 0.3 zapisuje domki w bazie danych, wiec acc. maker nie laduje domkow z pliku houses.xml servera tylko z bazy. Domki do bazy zapisuja sie przy save servera, wiec jak odpalisz ots to daj /save na GM czy jakos zapisz stan servera i beda domki juz dzialac, jesli 0.3.1pl2 jeszcze nie laduje domkow do bazy danych (z tego co pamietam to juz w beta tfs 0.3 ladowalo) to poszukaj starszej wersji acc. makera albo zaktualizuj ots na TFS 0.3.4

Oprocz tego masz moje gg (2558115) Xbass wiec mozesz pisac i jak bede online to szybciej odpisze na pytania niz na forum :>
 
Gesior a do TFS 0.3.4 (NIE MULTIWORL!!!) to jakiego acc do niego wziasc ?
 
Wystarczy usunac pare linijek z config i nie bedzie pisalo pod multi.. :/
 
Jest jeszcze inne rozwiązanie , modyfikacja plików Gesior ACC by zapisywał do Tabeli id i name.
 
Back
Top