• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Jaki TFS Najlepszy ?

Kacper73

New Member
Joined
Aug 3, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Witam, chciał bym się dowiedzieć jaki silnik jest najlepszy, czyli który się często nie kraszuje. Dokładnie chodzi mi o wskazanie TFS'a od wersji 8.31 do 8.41. Słyszałem że w najnowszym TFS 8.41 ok. co 6 godz. występuje krasz...
 
Witam, chciał bym się dowiedzieć jaki silnik jest najlepszy, czyli który się często nie kraszuje. Dokładnie chodzi mi o wskazanie TFS'a od wersji 8.31 do 8.41. Słyszałem że w najnowszym TFS 8.41 ok. co 6 godz. występuje krasz...

to źle słyszałeś jak ktoś ma nie dopracowane skrypty to będzie się crashował, poczekaj do wersji 0.3.4 TFS która wychodzi prawdo podobnie dzisiaj o 22.00.
 
Jeszcze nie widzialem zeby Elf dotrzymal ktoregos terminu, takze nastawcie sie na za tydzien ;p
 
;D no w sumie to jak sa zapowiadane daty to zawsze ejst albo dzien albo tydzien puzniej ;D
 
najlepsza wersja to 0.3 BETA 3 Tylko tam cos domki szfankowaly


a tak to 0.3.2
 
Beta nikt nie wezmie bety bo poco brac bete jak sa juz Normalne wersje
 
Back
Top