• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kompilacja klienta 12.6 na także 10

Grochu

New Member
Joined
Aug 10, 2009
Messages
202
Reaction score
2
Witam. Potrzebuje osoby, która by wykonała zlecenie na przekompilowanie serweru ots zeby dalo sie logowac poprzez tibie 12.6 jak i 10, jak to na niektórych serwerach jest. Bez żadnych bugów. Oczywiście zapłacę. TFS 1.3. PRZEPRASZAM. mialem zalozyc temat w pomoc i wsparcie, ale sie pomylilem. Proszę o przenisienie.
 
Last edited:
No zapewne, żeby serwer działał pod tibie 12.61 jak i 10 to będą potrzebne pewne działania w silniku, może i nawet kompilacja - nie znam się. Chciałbym po prostu, żeby klient 10 działał pod mojego OTSa, który jest na klienta 12.61
 
poczytaj o otclient, powinien załatwić Twój problem. Jest to customowy klient używany zamiast cipsoftowego. Możesz w nim ustawić praktycznie wszystko, włącznie z wersją klienta.
 
Otclientem tego nie zrobi.
Zgłoś się do ekipy exodusa, ale z tego co ja podejmowałem rozmowy , to cena zaczynała się od 3k zł
 
hah, nieźle się uśmiałem. 3k XD współpracuje już ze skrypterem, i mam to już skończone - za 200zł
 
Back
Top