• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Kupię RL Mapke! - W miare bez bugów, all działające, all NPC.

EmmaA

JigglyPuff
Joined
Aug 11, 2008
Messages
462
Reaction score
0
Location
Kraków, Poland
Cześć,
Kupię RL Mapke.
Mapka powinna być bez bugów, all działa, wszystkie NPCki muszą być.
Najlepiej, aby silnik to był np tfs 0.3.2.
Mapka może być taka jak ma MelaniaOTS, Kleksoria itd. Zależy mi bardzo na tym.

Oczywiście zapłacę.
Jak by co GG: 223494.

Pozdrawiam,
 
A ile dajesz? Pewnie ceny allegro 7zl ;D Smieszne sa takie tematy, i przeciez to zakazne jest na otlandzie.
 
Nie chce z Allegro, nie chce Real Map Project. W real map project, nie ma wszystkich npc, nie wszystkie NPC działają. I nie daje 7 zł jak na allegro, tylko więcej.
 
Ja siedze w real map project od poczatku i jestem pewien,ze jeszcze troche i nie znajdziesz bardziej podobnej rl mapy,poczytaj sobie TODO list itd.
W tym teamie sa 3 osoby,mapper,scripter i tracker,czego chciec wiecej?No chyba tylko szybszych releasow;p.Szukaj bledow tak jak ja,pomagaj im,szwedzi to zdolny narod^^.I robia to co mowia w przeciwienstwu do nas...Hail Real Map Project!
 
A moim zdaniem rl map project to lipa liberty bay skaly niekompletne podziemia pod skalami brak. Komaplnia w Svargound to juz wogule zal malo domkow dodanych brak niektorych npc ...
 
@wladca
Zgodze się z tobą że szwedzi to zdolny naród :D chociasz dużo polakó nielubi szwedów ;D choćby u mnie w szkole ile razy pizgałem się z kimś przez to że pochodze ze szwecji :D

A co do ciebie to weź Rl Mapke i błędów szukaj sam :D
 
taa ja podziwiam szwedow.Wojna miedzy swe a pl pewnie zaczela sie od potopu ale nvm;p.Jak gralem kiedys na galanie to wiecznie byly wojny swe pl i kto byl lepszy?Swe!A kto wygrywal?PL! czemu? Bo to zasrani boterzy xD.
A tak serio szwedzi zdolny narod,Polski tez tylko trzeba sie naszukac.
A co do koci:to co mowisz bedzie zrobione w nastepnej wersji,a co do mapy zauwazyles wiekszosc jest przeksztalcona do wersji 8.42?Prawie wszystkie serwery bazuja na rl mapce z wersji 8.31 i tylko je konwertuja na nastepne bez wiekszych zmian,a tu powoli trackuja na nowa;).Wieze w ten project;),a tak ogolnie mam zamiar na nim puscic serwa ale to jeszcze troche...
Jedyny ból moze byc,ze to tfs 0.2+a nie 0.3+...ale wersje 0.2 sa bardziej stabilniejsze,wiec lepsze dla takiej mapy jak rl;)
PZDR
 
Z tymi botami musze przyznać racje mieszkałem w takiej dzielnicy że połowa bociła a druga połowa w Tibie niegrała :p ogólnie grałem na swe OTS'ach i tam poznawałem polaków którzy co chwila się pytali jakiego masz bota itp, to troche nudne było jak 20 graczy pisało do ciebie na jakim bocie grasz :D

@up
Sam najlepiej sobie wszystko zrób :D a nie tylko kase wydajesz przeciesz kryzys jest xD
 
A moim zdaniem rl map project to lipa liberty bay skaly niekompletne podziemia pod skalami brak. Komaplnia w Svargound to juz wogule zal malo domkow dodanych brak niektorych npc ...

Nie chce Ci pisać czegoś w stylu "łatwo mówić-zrób sam" lecz powiem Ci tak: Nic nie jest idealne, wszystko ma swój początek i koniec. Poczekaj trochę czasu, a to o czym mówisz zniknie z ich projektu, przecież wszystkiego w 10 min nie zrobią.
 
Mapa moim zdaniem jest juz prawie idealna,jeszcze z 2 update i bedzie identico.a co do action(czyli q) i npcki to albo musisz poczekac az zrobia wszystko albo sam pokombinuj,duzo jest gotowych skryptow,a jak popatrzyc troszke to sam bedziesz juz pisac;).Najlepiej zacznij szukac bledow i pisz na forum co maja zrobic,kiedys zrobia...
 
Back
Top