• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Mapper dla zabawy [10.98+]

OTcreator

Active Member
Joined
Feb 14, 2022
Messages
426
Solutions
1
Reaction score
44
Cześć,
Jest tu jakiś chętny na robienie nowych terenów w stylu RPG i starej grywalności dla zabawy?
Jak server pójdzie w ruch wiadomo jakiś GM - server NO P2W, więc bez funduszy.
 
Typie, dopiero co postawiles serwer, najpewniej cudzy z jakimiś własnymi wkładkami, rozreklamowales i bez zadnego info zamknąłeś. Szkoda czasu na Ciebie, sam nic nie umiesz zrobić, zerujesz na pracy innych, a nawet nie umiesz z tego skorzystać.
 
Typie, dopiero co postawiles serwer, najpewniej cudzy z jakimiś własnymi wkładkami, rozreklamowales i bez zadnego info zamknąłeś. Szkoda czasu na Ciebie, sam nic nie umiesz zrobić, zerujesz na pracy innych, a nawet nie umiesz z tego skorzystać.

1.) Nie znasz servera.
2.) Nie znasz mojego nakładu pracy i tego co włożyłem w ten server.
3.) Nie wiesz z jakich powodów został zamknięty.

Podsumowując nie wypowiadaj się, jeżeli nie znasz szczegółów i nie jesteś w grupie osób, które grały i wiedzą co się wydarzyło.
Bo większość graczy , dziękowała Mi pomimo tego, że servera już nie ma za to, że przypomniałem im dawne czasy i momenty.

PS. Server odbudowywany od zera praktycznie przeze mnie - począwszy od mapy do skryptowania, oraz z pomocą ludzi forum Otland za co jestem niezmiernie wdzięczny.
 
Back
Top