• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Team Masz już dość tibii? Jesteś webmasterem? Grafikiem? Zajrzyj tutaj!

Descfear

Loyal
Joined
Mar 29, 2011
Messages
29
Reaction score
1
Location
Warsaw
Witajcie,

jak wszyscy wiemy Tibia upada. Nie, nie jest to mój wymysł, widzę nawet po głupich statystykach postów i tematów na forum. Postanowiłem więc zainwestować w coś innego - coś, co ma niejaką przyszłość i coś, na co jest dziura w rynku - w polskiego, porządnego fantasy RPG przeglądarkowego z prawdziwego zdarzenia - wybór ras, cech charakteru, klas, wyglądu, możliwości wielokrotnego wyboru podczas dialogów i samemu decydowania o tym jak potoczą się losy naszego bohatera - jednym słowem coś pięknego. Gra nie idzie w stronę flasha, nie planujemy tu świetnych efektów wizualnych w postaci okna gry ala tibia flash czy my-fantasy - ma to być prawdziwa gra przeglądarkowa opierająca się na treści i grafikach stanowiących tło, a nie podstawę akcji. Gra ma na celu przekazanie historii, jej stworzenie, modyfikację, gracz będzie czuł, że uczestniczy w tworzeniu bohatera lub ciamajdy, o której wszyscy zapomną. System walk drużynowych, muzyka 'ala' Icewind Dale czy Baldur's Gate i wiele wiele innych także może zachęcić wielu potencjalnych graczy. Gra nie ma powiązania z Tibia.tv - żadnych reklam(być może jedynie w formie banneru, choć wątpię), promowania, wykorzystywania serwisu. Tworzymy zupełnie oddzielną firmę, która nie będzie miała nic wspólnego z sitem.

Żeby to wszystko powstało potrzebujemy jednak dużej ilości grafików, którzy pomogą nam stworzyć cały wór, składający się z około tysiąca lub więcej grafik ekwipunku. Dodatkowo dla ludzi, którzy widzą w swojej dalszej karierze miejsce na grafikę udostępniam ciekawą informację - jako, że mamy zamiar działać jako formalna, zarejestrowana firma informacje o swoim doświadczeniu i zatrudnieniu po pracy z nami możecie umieścić w swoim CV, oczywiście po wcześniejszym podpisaniu umowy z nami i przedstawiać to swoim późniejszym pracodawcom.
Po dołączeniu do projektu podpisujecie też lojalkę, za złamanie której grozi wysoka kara pieniężna. Dotyczy ona chronienia danych i informacji o projekcie.
Więcej info nie mogę wam podać przed podpisaniem lojalki - takie informacje są chronione.
W najbliższym czasie powstanie strona firmy, z której będziecie mogli się dowiedzieć nieco o naszej pracy.
Poszukujemy:
  • Grafików
  • Jednego webmastera
  • Pisarzy

Wszelki kontakt dotyczący dołączenia do projektu:
GG: 25827469
e-mail: [email protected]
Skype: s.betin87
MSN: [email protected]

Obecny skład:
Descfear,
mrsniper (Sniper),
Gomez,
Kuzirashi,
Danon,
Adrik,
Shantirell,
Hato,
i wielu, wielu innych.

Kind Regards,
Descfear
 
Last edited:
Jak najbardziej polecam współprace ;) Pracowałem nie raz z Descfearem, nie tylko przy projektach OTS ;)
 
Back
Top