• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Team Najlepszy Polski OTS - dołącz, pieniądze już są!!

imsory

New Member
Joined
Oct 5, 2008
Messages
41
Reaction score
3
Otóż znalazłem bardzo poważnego sponsora, jest to mój pracodawca z rl. Można mu w 100% zaufać, jest gotowy dać z 1500 zł miesięcznie na dedyka, domeny, reklamy, na zapłatę za pracę itp., a nawet więcej.

W teamie mam osobę od reklamy, strony internetowej, pozycjonowanie jej na google itp., jest to osoba bardzo profesjonalna, mam również grafika, który zajmuje się tym zawodowo od wielu lat. Są to dwie osoby, ale nie znają za bardzo tematyki gry...

Szukam naprawdę profesjonalnej ekipy, która mi zaufa.

Mam dwa pomysły, jeden bardzo trudny, bardzo oryginalny dzięki któremu zyskalibyśmy tych 500 graczy na pewno... Oczywiście byłby to serwer RPG exp max 5... A mapa? Mapa na kształt Europy zachodniej i wschodniej, potem Azja itd.
Pomysł nie do zrealizowania? Jest do zrealizowania, ale potrzeba wielu mapperów i zgranej ekipy.
Drugi pomysł, łatwiejszy, 2 krotne powiększenie mojej mapki dotychczasowej evo >OTS legenda i z edytowanie jej, tak żeby mogło się na niej pomieścić z 500 osób, exp stage od 150 lvl x15, dodanie nowych potworów itd., a pomysłów mam cała głowę ;) tak aby nawet 600 lvl miały na czym expić żeby się nie nudzić, oraz quest nawet dla 400- 500 lvl. Żeby gracz miał ciągle świadomość np po 4 miesiącach gry że jest jeszcze coś czego nie ma, żeby miał cel i mu się to nie znudziło...
Lub można stworzyć dwa serwery...

Ok ja tu gadu gadu, a wiem że bez pieniędzy nikt nic nie zrobi ;(.
Będę płacił regularnie, za dokonaną pracę, przelewy pieniędzy na konto co tydzień kiedy ots ruszy, będą to pieniądze od 100 do 500 zł tygodniowo, będziemy dogadywać się indywidualnie, ale jednak szukam ludzi też takich, którzy będą robić to z pasja, a nie tylko dla pieniędzy (ja np nie chce ani zł). Jak projekt wypali, mogą to być o wiele większe pieniądze...

To takie dwa pomysły, ale jestem otwarty na inne, nie ma w tym ogłoszeniu ściemy...

Projekt nie wypali jak wciągu tygodnia nie zgłoszą się naprawdę profesjonalni skrypterzy, pisarze, mapperzy.
Proszę się wypowiadać na temat projektu, jeśli przeczytałeś te ogłoszenie i cie nie zachęciło do współpracy ze mną to napisz dlaczego... proszę...
Możesz mieć ze mną kontakt telefoniczny, lub osobisty, z webmasterem, grafikiem i ze sponsorem we Wrocławiu.

Podanie :
Imię:
Stanowisko:
Wiek:
Pseudo:
Staż:
Wcześnie projekty:
Przykładowe prace:
Jakie masz pomysły?:
Co myślisz o projekcie?:
 
Imię: Dawid
Stanowisko: Webmaster/osoba od silnika OTS
Wiek: 15/16
Pseudo: BioHazard
Staż: Hmm 3 lata (ogarniam PHP, HTML itd.)
Wcześnie projekty: Xirys.pl Hiverna.eu
Przykładowe prace: Aktualnie brak
Jakie masz pomysły?: Hmm, masa ich jest każde mogą wejść w życie codzienne
Co myślisz o projekcie?: Jeżeli jest podstawa (dedyk) to z dalszą pracą nie ma problemu

Pozdrawiam i liczę na PM.
 
Back
Top