• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Oldschool OTS 7.4 Real

Hmm , w sumie ciekawe jak to będzie wyglądać:p , w sumie z miłą chęcią bym zagrał na czymś takim .
 
2x up
Znalezienie i wykorzystywanie buga (bugow)-> Hmm, od tego są beta testy, po 2, ja jak coś robię od razu sprawdzam czy wszystko jest z tym w porządku więc wątpię że takie coś się znajdzie.

Ataki ddos -> W sumie największa zmora ale da się to załatwić;)
 
Zalozymy sie, ze jak bedziesz mial popularny server to do 2 tygodni znajda przynajmniej 2 crashbugi?
 
Zombiexon nie pisz tu bo tu same chamy :D najlepiej jak byś zrobił otsa pod swe albo jakiś inny kraj byle nie na otslistach polskich bo zaraz ci beda atakować :p , wkońcu polacy.

@edit
i nie poddawaj się , rób jak uważasz nie pytaj się nikogo o opinie bo zawsze znajdą się co są na tak i co są na nie :)
 
Dokladnie jezeli twoj ots bedzie dobry to jestem pewny, ze przyjdzie tu duzo osob z tibianica i valhali. Ile myslisz zajelo by Ci jeszcze stworzenie tego otsa?
Powodzenia !
 
No wiecie, chciałbym poznać też trochę opinii innych osób żeby w miarę zabalansować to tak aby było dobrze; p fakt, nie każdemu dogodzi ale przynajmniej większości;p Ile mi jeszcze zajmie? hmm zobaczymy jak zejdzie praca nad Npc i mobami które obecnie robię od 0. Zrobienie potem questów to kwestia 1 dnia
i już 70% za mną będzie, potem stronka, i poprawianie detali.
 
Back
Top