Pies Rap Production - Nowa HipHop'owa Gwiazda Youtube

Discussion in 'Polish' started by unixstyle297, Apr 15, 2018.

1. unixstyle297

unixstyle297 ~NewPDX U2D Founder~

Best Answers:
    0
    Kawałki w przygotowaniu:
    ŚWIĘTUJ Z NAMI 3,5 ROKU W MARCU NA YOUTUBE RAPERA PSA!
    Dziękuję za 3,5 roku wspólne na YT. ~Mateusz Smółko

-----------------------------------------------------------------------

Biografia:
    Pies - reprezentant Białegostoku w drużynie młodych Polskich raperów, znany wcześniej jako UnixStyle297 (blogger fikcyjny Syn Kononowicza), chłopak z bardzo skąpej rodziny. Czas wolny spędzał na osiedlowym kwadracie, na rapowaniu z kumplami, graniu i PK'owaniu wspólnym na Tibii RL i OTS, jaraniu fajek czy piciu piwa, także oglądaniu meczów piłki nożnej. Kibol, antysemita, homofob, katolik, rasista, narodowiec. Od dziecka popierał partię Prawo i Sprawiedliwość, chociaż wahał się między PO a PiS przed katastrofą smoleńską, zmienił w porę zdanie, i teraz ciśnie po frajerach z KODu. Uwielbia pajacować i trollować, polityką interesuje się od 2012 roku, rapem od 2006, rapuje od 2014. Jego ulubionymi artystami są i byli: Peja, Tupac, Eminem, WSRH (Słoń & Shellerini), Kaczor, Gandzior, Śliwa, Paluch, HZOP, Wilku WDZ, Hudy HZD, Hemp Gru, Aspiratio Crew (GZ & Fisher 13th sound studio), Sobota, Popek Monster, Kobra, VNM, Fokus & Rahim & Magik (PFK), Jeden Osiem L, 52 Dębiec (Hans), Firma (Bosski, Kacper HTA, Kali, Mlody Krasul, Dixon37). Nienawidzi takich raperów jak: TEDE, SB Mafija, Quebonafide. Pies wydał następujące albumy: Nowy Świat pt. 1, Zniszczyć Terrorystę, Kiełbasa Wyborcza EP, Zemsta (aktualizowany), Uniwersytet Wariatów (aktualnie w robocie), dodatkowo album Beta: "RZ jak rzeczpospolita" gdzie dissował takiego rapera jak TEDE (2014r.). Psa oprócz torga można znaleźć na hiphopowych forach, wiocha, otland, mpc, piwnica, tibia net pl, hopaj, jajamioasfalt, kiep, różnych grupach na fb związanych z tibią pisem i hiphopem a takze stronach antykod i smieszne filmiki czy beka, fotce, twitterze, google+.
    Pies posługuje/wał się takimi ksywami i logami jak: Perez, Pies Records, Białostocka Szkoła Hałasu / Wrzasku (BSH/BSW), P&S, P&S Produzzioni, P&SA+, Unix, UnixStyle297, Granatowy, pies9444, pies297.
    Co by tu jeszcze dodać? W przeciągu kolejnych trzech lat Pies zamierza wydac jeszcze 2 albumy, wypierdolić mnóstwo hajsu w reklamę i promocję.

MÓJ PRYWATNY FACEBOOK:
    Mateusz Smółko

PODOBA SIĘ? ZOSTAW SUBA!

Pies OFFICIAL

POLUB FANPAGE PSA NA FB:

Pies Rap Białostocka Szkoła Hałasu

ORAZ FANPAGE WYTWÓRNI PIES RECORDS:

Pies Records Białostocka Szkoła Hałasu

Nic nie stanie na przeszkodzie jak POLUBISZ naszą stronkę poświęconą dla Polskiego R.A.P.:
    Rapowe Hity 2016-2017

Prezentuję Wam pierwszy tak naprawdę album Gamma, który mi się troszkę udał lepiej (tak mówią znajomi), lecz do DEMO troszkę jeszcze muszę poćwiczyć flow.
    A OTO I ON - ALBUM GAMMA - "ZNISZCZYĆ TERRORYSTĘ", ZNAJDZIECIE TU TEŻ TRACKI Z MEGO 2 ALBUMU BETA - "NOWY ŚWIAT PT.1"

Pies - Białostocka KODoMafia (OFFICIAL AUDIO)
    Pies - Zniszczony przez NFZ (OFICJALNY TELEDYSK)
    Pies - Zniszczony przez System (OFFICIAL VIDEO)
    Pies - Zniszczyć Terrorystę [CAŁY ALBUM]
    Pies - 17 Wrzesnia [DISS NA KOD] / NOWY ALBUM: "Zemsta"
    YouTube
    YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=RzJe6C4rSaQ
    http://www.youtube.com/watch?v=amBUvh65rn0
    http://www.youtube.com/watch?v=i00W7d0Mt_k

2. Asghatoon

Asghatoon New Member

Best Answers:
    0
    Chyba Ci się działy pomyliły :D

3. unixstyle297

Best Answers:
    0
    To niech ktoś przeniesie mój temat do dobrego działu, bo założyłem tu temat by pisać po polsku, kto niby w stanach czy szwecji zrozumie co im chcę przekazać gdy rapuję po polsku?

Uważam że dział dobry, Polish Native Board to jak polski HP na tym forum. Pozdrawiam.

4. unixstyle297

Best Answers:
    0
    Odswiezam. Daj do gory. Na forum jestem od 2012. Temat swiezy. Nie wiedzialem ze jest tu Polski dzial. Znajdziecie mnie na hiphopowych forach pod nickiem pies9444. Pozdrawiam. I zycze milego ogladania i sluchania mnie na youtubie.

5. unixstyle297

Best Answers:
    0
    I give you the new HIT! No shit, fun rap.

6. unixstyle297

Best Answers:
    0
    Refresh! Słuchać, oglądać, zapier***ać!

7. BUMP

BUMP Well-Known Member

Best Answers:
    0
    co xD

8. unixstyle297

Best Answers:
    0
    Siema Tyszka! Jak tam w parlamencie? xD

9. unixstyle297

Best Answers:
    0
    Refresh. Zapraszam do subskrypcji, sledzenia i komentowania kanalu. Przypominam znajdziecie mnie na innych forach m.in. hiphop forum, mpc, dopalamy, torg, kibice, piwnica, tnet, facebook, fotka, inne kanaly yt, hopaj, wiocha, kwejk, jajamioasfalt itd.

10. unixstyle297

Best Answers:
    0
    Nowe filmiki na kanale Pies (dużo z nowego alternatywnego nieagresywnego blogga). Zapraszam do oglądania i subskypcji.

Share This Page

Loading...