• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Plik S3DB

GarQet

Own3d!
Joined
Feb 10, 2009
Messages
1,381
Solutions
14
Reaction score
81
Witam wszystkich, mam pewnien problem, nie wiem jak otworzyć plik z rozszerzeniem S3DB, znajduje on sie w kazdym silniku w miejscu tam gdzie jest konsola do odpalania, ten plik nazywa się: forgottenserver (plik S3DB). Chcę go otworzyć i zedytować, jest ktoś kto umie ten plik otworzyć poprawnie bez żadnych znaczków?
Proszę o pomoc.
 
Notepad odtiwera .ale sa kwadraciki ale sa tez normalne litery ;D
NP.
Code:
BEFORE UPDATE
ON "player_viplist"
FOR EACH ROW
BEGIN
	SELECT RAISE(ROLLBACK, 'UPDATE on table "player_viplist" violates foreign: "vip_id"')
	WHERE NEW."vip_id" IS NULL
		OR (SELECT "id" FROM "players" WHERE "id" = NEW."vip_id") IS NULL;
END‚:D 3!„)triggeroninsert_tile_itemstile_items
 
Last edited:
Koci notepad mi tego nie otwiera bez żadnych problemów, bo są "obrazki" NULL i inne.
Daxis gdzie mam to dodać?

Ma ktoś inne pomysły jak to otworzyć?
 
Otowrz7yłem to się mnie zapytało czy mam zapisać czy otworzyć, kliknołem otworzyc a ono mi w notatniku otworzyło... Klikam żeby otworzyło firefoxem a ono mi wywala okienko i "zapisywanie pliku xxxx" no żal...
 
Tak mam najnowszą... Jak ja klikam aby otworzylo mi za pomoca firefoxa to pisze ze otwieranie pliku xxxx a nizej czy zapisac czy otworzyc i mam wybrac program z listy, wybieram firefoxa a ono znowu od poczatku, mam najnowszego bo wczoraj z ich strony pobirałem.
 
Pytanie za 5zł- na wał Ci to, ciemniaku? Skoro hostujesz na MySQL wg. pierwszego lepszego poradnika, to co Ci do bazy SQLite?
 
Pytanie za 5zł- na wał Ci to, ciemniaku? Skoro hostujesz na MySQL wg. pierwszego lepszego poradnika, to co Ci do bazy SQLite?

Koleś najpierw mnie straszy na gadu gadu ze zrobi mi wjazd na chate ze swoimi '9-cio letnimi koleszkami' potem mi spamuje po kilka razy dziennie w tej sprawie co w temacie... Ctrl+F4, enter, piaskownica welcome
 
Po 1 po co ci to ? Jak na mysql możesz zrobić ? Po 2 jeśli już tak bardzo chcesz to otwórz w WordPadzie u mnie jest all posortowane tak jak w config.lua tylko, że cyfry się wpisuje. Niżej wklejiłem ci kawałek tego.
"posx" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"posy" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"posz" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"conditions" BLOB NOT NULL,
"cap" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"sex" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"lastlogin" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"lastip" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"save" BOOLEAN NOT NULL DEFAULT 1,
"redskull" BOOLEAN NOT NULL DEFAULT 0,
"redskulltime" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"rank_id" INTEGER NOT NULL,
"guildnick" VARCHAR(255) NOT NULL DEFAULT '',
"lastlogout" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"blessings" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"direction" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"loss_experience" INTEGER NOT NULL DEFAULT 10,
"loss_mana" INTEGER NOT NULL DEFAULT 10,
"loss_skills" INTEGER NOT NULL DEFAULT 10,
"premend" INTEGER NOT NULL DEFAULT 0,
"online" TINYINT NOT NULL DEFAULT 0,
 
Back
Top