• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Podział newsheadline_background na części

Verdis

Ciekawy świata.
Joined
May 28, 2012
Messages
394
Reaction score
9
Location
Poland
Siemka, kompletnie nie mam pojęcia jak podzielić "newsheadline_background" na cześci: np pierwsza cześć 50px, 1px odstępu 150px, 1px odstępu 40px.
Wiem, może to głupie ale nie potrafię, jak już zrobię to mi buguje cały layout... newsheadline_background ===
 

Attachments

nie dosyć ze kopiujesz treść strony innych serwerów, w tym przypadku pewnie hexany, to nie potrafisz samemu zajrzeć do kodu strony i sprawdzić jak to zrobił xinn?
podpowiem ze w chrome pod F12,
podsumowując nie znasz nawet podstaw html/css, więc bierz się za naukę, bo kopiowanie cudzej roboty to pomijając już fakt, że to łamanie prawa, to nic Cię nie uczy
 
Last edited:
Czyżby stronka (layout) hexany nie jest jedną wielką kopią OTSA "MEMSORIA.PL"? Nie wiesz więc nie mów, RL OTS to także kopia globala... Więc w czym problem? Ale co z tego, ktoś idzie na policję i mówi: Hoster: Skopiowali mi wsypę w tibi oto moje ip: xxx proszę to sprawdzić Policjant: Hahahahah Spier... mamy inne sprawy na głowie :)
 
Czyżby stronka (layout) hexany nie jest jedną wielką kopią OTSA "MEMSORIA.PL"? Nie wiesz więc nie mów, RL OTS to także kopia globala... Więc w czym problem? Ale co z tego, ktoś idzie na policję i mówi: Hoster: Skopiowali mi wsypę w tibi oto moje ip: xxx proszę to sprawdzić Policjant: Hahahahah Spier... mamy inne sprawy na głowie :)

wtedy policjant dzwoni do tvn'u i beka z głupiego hostrera
 
Back
Top