• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pogadajmy o wszystkim i o niczym!

szczygiel

New Member
Joined
Aug 31, 2008
Messages
64
Reaction score
0
Witam wszystkich serdecznie!
Jak vDk slusznie zauwazyl w innym temacie, to nie jest Polish HelpBoard tylko po prostu Polish Board, wiec mamy prawo do rozmowy o wszystkim i o niczym jednoczesnie (ciekawe jak to mozliwe, co?).
Jako, ze nasze posty w tematach tworzonych przez ludzi nieogarnietych sa kasowane postanowilem stworzyc ten temat (gdyby te nieogary szukaly na forum to by nie bylo spamu i by polowa Polish Boardu nie byla zbanowana, a druga polowa z warnami, a trzecia polowa [tak trzecia polowa] nadal ma problemy z odpalaniem sms shopu)!

A jakos tak mam ochote zapytac was:
1. Jaka jest u was pogoda?
2. Co ostatnio piliscie/jedliscie?

Pozdrowienia dla Moderatora/ów
 
Ja to na przyklad zapisalem sie wczoraj na prawo jazdy kat. A. :d
A tak poza tym, to jest słoneczko. Jadłem zupe z paczka i gołąbki. Miło, że pytasz.
 
Ja sobie ładuje manne na rl tibii i robię runki na pro świecie jakim jest nerana npvp :D
Co do pogody trudno określić, dziś nie wychodziłem z domu :rolleyes:
 
Dobrze,Svetrynieuzywajmyspacjixdtakjestsweeetasnie;d

EDIT: Ja mialem 2 warny i pozniej ban, ale nie wiem czy ban za warny czy tak sam z siebie xD
 
Oo fajny temat ;)
Hmm..cały jestem obolały po tym jak się dzisiaj wyje***em na rolkach hehe
a teraz to śiamam frytki :D
 
@Topic
U mnie jest pochmurnie i jem słonecznika, popijam go cherrycolą.

@Up
Gregor, ile czasu jeździsz na rolkach? Rekreacyjnie czy robisz jakieś tricki?

Ps. Szczygielowi chyba się ktoś włamał na konto, bo ten pierwszy post tematu to jakby nie jego...
 
Last edited:
No, jeszcze 10dni i znów paromiesięczny koszmar :/.
U mnie będzie chyba padać... Coś pochmurnie. Nic nie jem i nic nie pije.
 
Back
Top