• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poradnik i video tutorial kompletny Instalacji i kompilacji oraz uruchomienie TFS 1.5 downgrade 8.6 by Nekiro z OTClient Mehah oraz fix fmt error

Michcol94

Member
Joined
Sep 2, 2021
Messages
105
Reaction score
18
Poradnik z video tutorialem składa się z 5 części oglądaj od początku po kolei od pierwszego do ostatniego, wykonuj czynności pokazane w filmach krok po kroku, a z pewnością uruchomisz swój serwer. Rozwiązujemy także problem z biblioteką fmt przed kompilacją by uniknąć błędu podczas kompilacji.

linki do filmów:

odc. 1:

odc. 2:

odc. 3:

odc. 4:

odc. 5:

Są to moje pierwsze nagrania i moja pierwsza styczność z tego typu pracą wiec jakość nie jest najlepsza, ale mam nadzieje, że komuś się przyda wyrozumiałości troche hehehe.

Jeżeli chcesz abym nagrał więcej takich filmów video tutoriali na inne tematy związane z ots, pozostaw łapkę w górę lub zostaw subskrypcję napisz komentarz jaki film byś chciał, abym nagrał pod filmami, a z pewnością zrobię to dla ciebie.
 
Last edited:
super dzieki ide odpalac iglice napewno sie przyda
 
Zaczynam nagrywać materiał na temat zatwierdzonej edycji ots'a io oprogramowaniu do tego tak ogólnego na razie w poszczególnych tematach oraz edycji chatgpt czy się da, jak mieć określone wymagania z ustalonej wersji chatgpt bezpłatnego oraz płatnego, aby każdy mógł wydać lub wydać w wersji płatna czy też nie, no i na pewno zamieszczona link z filmami na forum, które zostało wysłane, aby być na bieżąco, bo będę później nagrywany, bardziej szczegółowo, z przykładami, dodawania różnych skryptów, a także z wydaniem źródła silnika dodawania nowych rzeczy i różnych do oznaczania wielu innych kanałów jest nie tylko OTS, ale także o tym, można również znaleźć wiele przydatnych informacji w obszarach programowania sztucznej inteligencji, tworząc strony internetowe, aplikacje internetowe, wiele zastosowań dla rozpoczynających zasięgu z IT i tym.
 
Back
Top