• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poradniki 2022

Potrzebne poradniki w 2022?

  • Tak

    Votes: 6 75.0%
  • Nie

    Votes: 2 25.0%

  • Total voters
    8

Korzoneek

Member
Joined
Oct 8, 2017
Messages
16
Reaction score
5
Witam.

Chciałbym się Was zapytać, czy świat tibi w 2022 roku jest dla wszystkich prosty i klarowny. W rozmowie z kilkoma znanymi tibijczykami, streamerami doszliśmy do wniosku, że głeboki resarch w tych sprawach jest potrzebny, tak aby wyjść do ludzi z tibią w jak najprostszym skrócie. Jest wielu ludzi, którzy wracają do gry po latach, zaczynają od nowa albo zmieniają profesję o której nigdy nie mieli pojęcia. W sieci krąży wiele poradników do questów, expa itp.. ale ja bym chciał wyjść do Was z czymś prostszym.

1. Poradniki dla graczy napisane prostym, ogarniętym dla zwykłego szarego człowieka językiem
2. Wprowadzenie do gry, co z czym, dlaczego i jak najprościej
3. Opis profesji, mountów, charmów i wszystkich tych rzeczy, na których zatrzymali się ludzie w tibi 8.1
4. Wszelkie inne sposoby, questy i prośby, które będziecie chcieli aby zostały opisane.

Wszystkie te rzeczy byłyby opisane w sposobie graficznym, klarownym i jasnym do przeczytania.

Co sądzicie o takim pomyśle? Macie jakieś propozycje??

Regards,
Korzoneek.
 
Last edited:
Jak dla mnie nie jest powróciłem po dłuższym czasie i wiele rzeczy nie wiem. Jak najbardziej pomysł świetny!
 
Swietnie tez wrocilem od czasu tibii 8.6 i ciezko co niektore rzeczy ogarnac :D
 
Back
Top