• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Port 80 odblokowanie

Rekcnup Live

New Member
Joined
Dec 2, 2013
Messages
9
Reaction score
0
No siema
na stronie routera tp link gdy biore port 80 do odblokowania to komunikat wyskakuje:
<192.168.1.1>

Notice: The WAN HTTP port of CPE will be changed to 8080 if submit successfully.
ale port niby sie dodaje do listy lecz nie dziala mi otsik
 
sam port 80 jest wyłącznie od strony, dodatkowo aby accmaker działał musisz odblokować 3306. Jeśli chodzi o serwer to porty 7171, oraz 7172.
 
ajj tam może sie źle wyraziłem i twoja wypowiedź nie jest w ogóle mi pomocna i nie na temat
dobra to może powiem inaczej ,to tak:

nie moge odblokować portu 80 i nie działa mi on i ten komunikat wyskakuje przy próbie odblokowania go
 
Bo musisz ustawić TCP/UDP lub TCP (próbuj), dodatkowo na regułkę HTTP.
Jeszcze spróbuj odblokować port 8080 (dodaj regulkę), wydaje mi się że port 80 przekierowywuje na port 8080,
chyba tak z komunikatu wynika w konfiguracji apache.conf posprawdzaj.
 
dobra chyba mam przyczyne
YokBSEy.jpg

tylko jak teraz zmienic port tego programu

dupa z krola usunalem ten WinRM i nadal mi nie dziala port 80
 
Last edited:
to nie kwestia programu. Podobno próbujesz dodać port który masz już dodany. Może poza routerem warto się przyjrzeć blokadzie portów w windowsie ?
 
Mysle 3rRoR że trafiles w sedno, a więc przejdź:
Start (windowsowki xp) > Panel Sterowania > Centrum zabezpieczeń > Zapora systemu windows > Wyjątki i dodaj port 80 jako TCP.
Na starym widoku będzie to samo tylko klikasz w Zapora systemu Windows.
 
Back
Top