• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poszukuje osoby do pomocy [7.6]

adrian096

New Member
Joined
Oct 18, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Cześć,
poszukuje osoby która pomogła by mi oczywiście odpłatnie ogarnąć silnik bądź stworzyć acc od podstaw. Interesuje mnie wersja [7.6].

Czekam na poważne oferty

gg: 7995143
 
Zawsze mnie to ciekawiło. Jak to jest, że ktoś zakłada konto X lat temu, nic nie pisze i zakłada temat z pomocą w poprawie skryptu/silnika/aac. Czy jest jakaś giełda starych kont, gdzie można sobie wybrać dowolne stare? Co kryje się za Twoją historią?
 
@kor
To jest jeszcze nic, czasem sprawdzam polski zakątek i zobaczyłem coś czego nie powinienem.
Sprawdź datę przedostatniego postu i ostatniego.
Tutaj kolega najwidoczniej zapomniał, że ma konto, albo komputer mu wcięło, ale tam to jest dopiero WTF.

@topic
Poważnych ofert raczej w polskich progach nie będziesz mieć aczkolwiek polecam ci wejść do:
i znaleźć prostsze bądź tańsze rozwiązanie.
 
Zawsze mnie to ciekawiło. Jak to jest, że ktoś zakłada konto X lat temu, nic nie pisze i zakłada temat z pomocą w poprawie skryptu/silnika/aac. Czy jest jakaś giełda starych kont, gdzie można sobie wybrać dowolne stare? Co kryje się za Twoją historią?
hahah
 
Back
Top