• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poważny problem z accmem! Proszę pomóc...

Scorefin

New Member
Joined
Aug 17, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Mam problem z accem by gesior. Wszystko było ok, aż do dziś. Ludzie którzy kupują punkty i wybierają bonus wyskakuje im taki błąd:
PHP:
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1062 Powt?rzone wyst?pienie '80' dla klucza 1' in /home/ots/www/shopsystem.php:623 Stack trace: #0 /home/ots/www/shopsystem.php(623): PDO->query('INSERT INTO `z_...') #1 /home/ots/www/index.php(232): include('/home/ots/www/s...') #2 {main} thrown in /home/ots/www/shopsystem.php on line 623

Wyskakuje im taki błąd kiedy kupią bonus, co najgorsze nie zabiera im punktów, a item wędruje do właściciela.
Proszę o jak najszybszą pomoc...
 
Samo Hapiens =( . Masz sms shop to powiedz że zapłacisz, a nie "postawie rl mapke i kasy w chuj, pomoc za friko" życie nie jest takie łatwe.
 
Nie masz co liczyć gościu na pomoc. Albo płacisz i tą pomoc dostajesz albo nie piszesz takich tematów.
 
Last edited by a moderator:
A ile jeśli można wiedzieć to kosztuje? Ale wy mi kurwa łaskę robicie..
 
Patrzysz tresc bledu, patrzysz gdzie wystapil, patrzysz co kod robi, w ktorym wystapil, dochodzisz do wniosku przez co wystapil (jakis tutorial mysql pls), lub mozesz z samej tresci bledu wywnioskowac o co chodzi, o ile jestes kumaty
 
Patrzysz tresc bledu, patrzysz gdzie wystapil, patrzysz co kod robi, w ktorym wystapil, dochodzisz do wniosku przez co wystapil (jakis tutorial mysql pls), lub mozesz z samej tresci bledu wywnioskowac o co chodzi, o ile jestes kumaty

Zwlaszcza, ze ma ciołek po polsku ;|
 
Mnie boli takie myślenie:
Załóżmy OTS'a, zróbmy 200 graczy (zróbmy w cudzysłów ;p), załóżmy szopa i zarobimy "pjeńondźe!!!!111".

Powiem tak: Masz shop? To masz pieniążki. Masz pieniążki? To piszesz do jakiegoś mądrego człowieka na MSN'a czy cokolwiek innego, robisz szybciutki przelewik przez paypal'a, albo na rachunek miedzy bankami i dostajesz odpowiedz jak naprawić to i tamto w "try mi ga". Nikt Ci nie będzie pomagał za darmo, po to żebyś ty zbierał z OTS'a "kokosów". Nawet nie chodzi o to, że Ty coś na tym zarobisz. Ale nabierasz takiego nastawienia do życia. Myślisz, że ktoś pomoże Ci zarobić? No dobra, to teraz zamieńmy się miejscami - Ty pomógłbyś mi zarobić? Mam praktycznie 60% pewnosci, że nie :).

Pozdrawiam
 
Mnie boli takie myślenie:
Załóżmy OTS'a, zróbmy 200 graczy (zróbmy w cudzysłów ;p), załóżmy szopa i zarobimy "pjeńondźe!!!!111".

Powiem tak: Masz shop? To masz pieniążki. Masz pieniążki? To piszesz do jakiegoś mądrego człowieka na MSN'a czy cokolwiek innego, robisz szybciutki przelewik przez paypal'a, albo na rachunek miedzy bankami i dostajesz odpowiedz jak naprawić to i tamto w "try mi ga". Nikt Ci nie będzie pomagał za darmo, po to żebyś ty zbierał z OTS'a "kokosów". Nawet nie chodzi o to, że Ty coś na tym zarobisz. Ale nabierasz takiego nastawienia do życia. Myślisz, że ktoś pomoże Ci zarobić? No dobra, to teraz zamieńmy się miejscami - Ty pomógłbyś mi zarobić? Mam praktycznie 60% pewnosci, że nie :).

Pozdrawiam

Rep++ :)
 
Back
Top