• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem vial of oil, zużyte flaski

Bajorufas

New Member
Joined
Mar 31, 2013
Messages
11
Reaction score
0
Witam,

Mam następujący problem: Gdy próbuję stworzyć olej /i 11 ukazuje mi się następujący bug:
bugoil.jpg

Próbowałem także używać komend /i 2006, 11 (<item id="20011" name="oil"/>) lecz bezskutecznie.. Czy znacie jakiekolwiek rozwiązanie tego problemu ? Dodatkowo chciałbym zapytać o to gdzie zlokalizować plik odpowiedzialny za picie potionów? Dokładniej chodzi mi o to aby po wypiciu jakiegokolwiek potiona viale znikały nie zaśmiecając mapy,bp. Ver TFS 0.3.6.

Pozdrawiam.
 
Żeby zrobić vial of oil robisz pustego viala, rzucasz przed siebie i używasz komendy "/attr set number fluidtype 11" .
A co do potionów to wchodzisz data/actions/scripts/liquids/ otwierasz potions.lua i tam zmieniasz
Code:
 removeOnUse = "no"
na
Code:
removeOnUse = "yes"
 
Wielkie dzięki panowie :)

@Edit - po sprawdzeniu niestety nie "pykło" nadal fluid jest pusty a jako /i 1,11 nadal jest "ciemne pole?" Na wszystkie sposoby już próbuję niestety bezskutecznie


bugoil1.jpg



@Edit - TEMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ PONIEWAŻ ZROBIŁEM NOWY, BARDZIEJ OBSZERNY
 
Last edited:
Back
Top