• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Problem z czasem

Krzkru

New Member
Joined
Jan 10, 2013
Messages
89
Reaction score
1
Location
Poland
Witam,

Zauważyłem że acc maker trochę mnie oszukuję z czasem. Śmierci, logowania pokazują inną godzinę niż rzeczywiście była. W grze wszystko hula normalnie. Gesior acc z 2012r. (wczesniej miałem starszą wersję i ten sam problem)

Również jak odpale na acc makerze odliczanie do startu to pokazuję inaczej niż powinno. Gdzie szukać błędu?
 
Witam,

Zauważyłem że acc maker trochę mnie oszukuję z czasem. Śmierci, logowania pokazują inną godzinę niż rzeczywiście była. W grze wszystko hula normalnie. Gesior acc z 2012r. (wczesniej miałem starszą wersję i ten sam problem)

Również jak odpale na acc makerze odliczanie do startu to pokazuję inaczej niż powinno. Gdzie szukać błędu?

php.ini
date.timezone
 
Witam,

Zauważyłem że acc maker trochę mnie oszukuję z czasem. Śmierci, logowania pokazują inną godzinę niż rzeczywiście była. W grze wszystko hula normalnie. Gesior acc z 2012r. (wczesniej miałem starszą wersję i ten sam problem)

Również jak odpale na acc makerze odliczanie do startu to pokazuję inaczej niż powinno. Gdzie szukać błędu?
napisz mi na priv i przypomnij to wysle ci skrypt timeanddate poprawnego odliczania dla kazdej strefy czasowej :)
 
bo ty ustawiasz standardowo date a tam trzeba po amerykansku. czyli miesiac z dniem zamienic
 
Back
Top