• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

prosze o pomoc

Status
Not open for further replies.

Yol

yes
Joined
Aug 13, 2009
Messages
97
Reaction score
0
podczas aktualizavji systemu windows zginal mi folder z passami na dedyka da rade jakos odzyskac te passy poprzez menager w obh?? tak zeby z dedyka nic nie zginelo
 
jak zmieniałeś, to musisz musisz go zresetować, zabootowac w trybie rescue, podmontować główna partycje.... itd itd

Code:
mount /dev/sda1 /mnt
chroot /mnt
passwd
exit
reboot
I wylaczyc w panelu tryb rescue
 
nie rozumiesz
na moim komputerze mialem dokument a all passsami w tym pass do dedyka podczas aktualizacji w jakis sposob ten dokument zostal skasowany i teraz nie znam passwordow do mojego dedyka ;/ da rade je jakos przypomniec bez reinstalacji dedyka?
 
no to pokazalem typie bez reinstalacji ... W panelu ovh jest historia maili ... Wiec zaczynałem zdanie ja zmieniałeś ...
 
nie rozumiesz
na moim komputerze mialem dokument a all passsami w tym pass do dedyka podczas aktualizacji w jakis sposob ten dokument zostal skasowany i teraz nie znam passwordow do mojego dedyka ;/ da rade je jakos przypomniec bez reinstalacji dedyka?

Panel ovh & rescue, jak Zuoo wspomniał, ew. historia maili z OVH, o czym też wspomniał. A on Cię w zupełności zrozumiał, temat wyczerpany.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top