• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Raids TFS 0.3.1pl2

Koci1994

Banned User
Joined
Dec 27, 2008
Messages
807
Reaction score
1
Witam mam taki problem ze raidy mi nei chca dzialac

\data\raids\raids.xml
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<raids>
<raid name="Feru Raid" file="scripts/feru.xml" interval2="1" margin="50" enabled="1"/>
</raids>

\data\raids\scripts\feru.xml
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<raid>
<!--Announcements-->
<announce delay="1000" type="Warning" message="Ferumbras has returned to his citadel once more. Stop him before its too late." />
<!--Single Spawns-->
<singlespawn delay="100000" name="Ferumbras" pos="392;1491;4" />
<!--Area Spawns-->
</raid>
Co mam zle w tym tych plikach?
 
Last edited:
To może zadziałać :)

Code:
<raids>
<raid name="Feru Raid" file="scripts/feru.xml" chance="10" interval2="3600" margin="0"/>
</raids>

Code:
<raid>
<!--Announcements-->
<announce delay="1000" type="event" message="Ferumbras has returned to his citadel once more. Stop him before its too late." />
<!--Single Spawns-->
<singlespawn delay="100000" name="Ferumbras" x="392" y="1491" z="4" />
<!--Area Spawns-->
</raid>
 
Last edited:
A co ile ma sie pojawiac ten ferumbras interval2 to chyba w ciagu 10 minut to juz na 100% powinien byc
 
Jeśli chciałbyś aby gracze mieli szacunek do Ferumbrasa to może 10% na 1h ?
(już poprawiłem dane w wcześniejszym poście)
 
Znaczy ja chce na pocztaek zrobic tak zeby ferumbras mi sie co 1 minute pojawial bo chce tylko wytestowac
 
Znaczy ja chce na pocztaek zrobic tak zeby ferumbras mi sie co 1 minute pojawial bo chce tylko wytestowac

W raid evencie napiszesz w chwile aby ferumbras sie pojawial co minute w danym miejscu. Ale bedzie sie on pojawial przez caly czas, wiec nawet jak nikt go nie zabije, pojawi sie nowy, a jak nie bedzie miejsca, wyskoczy blad.

Zeby wykonac sprawdzenie, czy jest ferumbras w danym terenie, i jak nie ma, przywolanie go, trzeba uzyc funkcji isInArea (by Colandus) + globalevents, ktore wykonuja takie sprawdzenie co 60000milisekund (minute) :p

haha już to widze jak on to przeczyta xDD

Taaaaaa >.>
 
Nie no dobra mam juz tego Ferbka i pojawia mi sie co ajkeis 15 minut musze go zwolnic zeby mi sie pojawial co 6 godzin
 
Ten sposób nie jest dobry, miałem tak, robiłem niby małe szanse na respa, a po 6 godzinach były już 3 ferumbrasy, polecam raidy zrobione sposobem randomize, ktoś na górze dał linka do dobrego poradnika.
 
A jak zrobic raid feru w TFS 0.3.4 ??

bo dodalem raid i nie weim co tam za linijki dopisac w raids.xml bo komenda da sie wywolac raid i all dziala a chodzi mi o te chance i interval2 i magrian za co one sa odpowedzialne
 
Last edited:

Similar threads

Back
Top