• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Respawn Time

szatan1x

Professional Lua
Joined
May 10, 2011
Messages
803
Reaction score
27
Location
Poland
Witam,
mam pewien problem z respawnem monsterów, mianowicie w pliku spawn.xml wszystkie monstery mam ustawione na spawntime równy 60 ale na serwerze respią się kompletnie inaczej :/, jedno expowisko respi się co powiedzmy minute a drugie już co dwie/trzy minuty. Monstery nawet na jednym expowisku nie respią się w tym samym czasie nawet będąc koło siebie czyli wina pewnie leży w configu ale niestety nie wiem jak to dobrze ustawić :(
Gdyby ktoś mógł napisać, która linijka za co odpowiada i jak je ustawić żeby monstery respiły się w tym samym czasie i jak najszybciej.
Code:
    deSpawnRange = 2
    deSpawnRadius = 50
    monsterSpawnWalkback = true
    allowBlockSpawn = true
Code:
rateSpawnMin = 1
    rateSpawnMax = 30
 
Spoko bo jak by był inny problem to chyba by w konsoli pisało chyba że usunąłeś linijkę kodu aby pokazywał dany błąd.
 
A propozycja druga to zobacz jak masz w spawn.xml ustawiane może tam coś nie gra.Może jedne mają tak a drugie tak.A jeszcze jedno wejdź w map edytora otwórz mapkę i zobacz na spawn monstera czy pisze tam spawn time 60-60 bo 60 sekund czyli 1 minuta!
 
Tak jak pisałem w głównym poście w pliku spawn.xml jest wszystko dobrze a w map edytorze jest to samo bo on pobiera informacje z spawn.xml
 
Back
Top