• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Rme

Shanksera

New Member
Joined
Sep 23, 2008
Messages
379
Reaction score
1
Witam mam pytanie odnosnie tego map edytora, dzis dorobilem sobie miejsce do expienia dosyc male i po zapisaniu wielkosc mapy z 58mb skoczyla do 70mb..,jak dla mnie to nie mozliwe zeby tak male expowisko wazylo 12mb.

@EDIT!
Dobra mam trudniejszy problem bo normalnie sobie robilem domki itp w SimOne , bo mam otsa 7.6,ale expowiska teraz chcialem dorobic w RME i po zapisaniu nie ma mojego pliku ~house.xml i kazdy domek jak wczesniej dzialal tak teraz rzecz jasna nie dziala.Moglby ktos pomoc?
 
Last edited:
A może coś się jeszcze zmieniło ?:D Na Mappingu się nie znam, ale podobno woda w huj dużo waży .. .:)
 
wez sie lepiej nie wypowiadaj na 266 twoich postow zaden nie wniosl nic do tematu i byl bezsensowny w takim wypadku preferuje TN.
 
Witam mam pytanie odnosnie tego map edytora, dzis dorobilem sobie miejsce do expienia dosyc male i po zapisaniu wielkosc mapy z 58mb skoczyla do 70mb..,jak dla mnie to nie mozliwe zeby tak male expowisko wazylo 12mb.

@EDIT!
Dobra mam trudniejszy problem bo normalnie sobie robilem domki itp w SimOne , bo mam otsa 7.6,ale expowiska teraz chcialem dorobic w RME i po zapisaniu nie ma mojego pliku ~house.xml i kazdy domek jak wczesniej dzialal tak teraz rzecz jasna nie dziala.Moglby ktos pomoc?
Zapis mapy w RME i SimOne troche sie musi roznic, bo widac te skoki o 10-30% w rozmiarze pliku (rozne mapy z XX editora zapisywalem w YY edytorze). Nie sprawdzalem jak to sie odnosi do czasu ladowania mapy na ots. W RME obsluga map 7.6 chyba miala status 'Experimental', wiec moze wszystko nie dzialac poprawnie. Moze Remere to poprawi, a moze 7.6 oleje, jak narazie dla 7.6 to zostaje SimOne editor :(
 
Back
Top