• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search ...

CerdoO

Hur är det?
Joined
Apr 11, 2009
Messages
78
Reaction score
0
Location
Norrfjärden Piteå, Sweden - Poznań, Polska
Witam!
cuż napisałem temat po polsku jednak jak Administracja sądzi żeby mógłbyć po angielsku to prosze tłumaczyć ja wole pisać po polsku a mniejsza o to to tak
Poszukuje mapper'a
także scrypter'a i kogoś od acc
co ja będe robił wszystkiego po trochu xd co oferuje napoczątek GameMaster jednak jak się rozwiniemy to dam Community Manager'a
prosiłbym pisać najlepiej na PW :)to taki noobski temat bo pisałem szybko jednak jak poukładam sprawy na kompie to zedytuje temat :)
 
PO pierwsze nie którzy zrobią za mnie wszystko bo ja ja już dużo zrobiłem jednak teraz niemam czasu a ja się zajmuje przeważnie Dev C++ i mappingiem a mapa gotowa w 80% jednak trzeba dodać jakieś expowiska a z acc chodziło mi o dodawanie newsów i takie pierdoły acc własnej produkcji robiłem go bardzo długo i wkońcu jest, więc teraz masz co ja robie, a niemam czasu robić go długo ponieważ Serwer dedykowany już kupiony a na miesiąc płacone jest dokładnie 479 pln tyle mam do powiedzenia łaski mi nikt nierobi więc można zamknąć temat :)
 
Tak szukaj frajera co Ci wszystko zrobi ;] uwierz ciężko znaleść kogoś zaufanego, chyba że real, dlatego sam prowadze serwer i nikt nie narzeka.
 
napoczątku niemiałem czasu nawet szukać na real ponieważ mam bardzo duże problemy ale bo dłuższym namyśle właśnie doszłem do wniosku że wezme kuzyna i sądze że w przyszłym tygodniu serwer będzie i dodatkowo mamy bardzo dobrego programiste z 7 letnim stażem więc jak jakiś admin będzie to można zamknąć temat :)
 
Hmm co by tu wsadzic aby udowodnic
jak ta aplikacja sie nazywala
jak sobie przypomne dam link
thx za poradniczek
 
Back
Top