• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Servery 9.61

sabulus

New Member
Joined
Aug 14, 2012
Messages
41
Reaction score
1
Tak jak w temacie, jestem ciekaw, czemu nikt z was się nie wziął jeszcze za zrobienie takowego.
Najnowsza tibia jest o niebo ciekawsza, niż stare nudne 8.6, to właśnie przez was upadają otsy, bo nie robicie nic ciekawego, ciągle to samo, codziennie startuje jakaś rl mapa 8.6, która niby jest zajebista, ma to i tamto, a tak naprawde to ten sam shit co każda inna 8.6.
Dlaczego nie postawicie pod najnowszą tibie np. Rl mapy ? Jestem pewien, że minimum 500 osób by było na start, ponieważ od polaków nie ma żadnych serverów pod tibie 8.6+
Patrzcie na szwedów, u nich są servery 9.6 i gra po 400+ osób, nawet chyba pare miesięcy, np taki. gunzodus.net lub shadowcores.twifysoft.net
Przemyślcie to, ludzie odchodzą bo też mają dość 8.6, bo nawet wary/ob się nudzą na tej samej tibi, na której największa i najciekawsza nowość to Cast system.
Myśle, że nie jeden z was ma dobrą renome przy stawianiu otsów, więc nie byłby to napewno duży problem jeśli chodzi o graczy. I nie patrzcie się na to co powie jakiś lider gildi, że nie wbije, bo u szwedów, też teamy zostały na 8.6 a na 9.6 i tak jest pełno graczy+ nowe teamy sie potworzyły. Płaczecie, że padają otsy po 3 dniach bo teamy odchodzą. Ale szczerze to oprócz wbicia lvla i pójścia na ob, to na tibi 8.6 nie ma więcej co robić.
Jak by powstała dopracowana Rl mapa 9.6 to jestem pewien, że gracze by dłużej pograli, bo jest 23426349 nowości w tym kliencie, i wątpie, że by się im znudziło po 3 dniach jak na 8.6
Przemyślcie to wkońcu bo 8.6 nie będzie wiecznie.
Kwestia botów - jest sporo ich, w tym darmowych pare też się znajdzie, a dla chcącego nic trudnego, w obsłudze też nie są trudne.
Nie piszcie, że gracze nie lubią mountów, bo na tych serverach co podałęm wyżej to ok 95% servera ma mounty.
Nawet robiąc rl mape, nie musicie robić tych cooldownów itp. Pvp też możecie ogarnać takie jak na 8.6.

Prosze nie zamykać tematu, bo chciałbym aby to było przedyskutowane. Z góry dziękuje.
 
Back
Top Bottom