• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Shadowcores > rewolucja w świecie open tibia?

kiedyś była tu część kodu ze strony, jak chcesz to sobie poszukasz, a po drugie widziałem kod c++

Nie trudno się domyślić, że widziałeś skoro przy stopce Layout by Krzyzmo & coded by Averatec for Inwob stat4u
Także nie ma wątpliwości z tym, że spoofuje bo nie miał byś po co kłamać. Zresztą na huj tu temat inwoba skoro ten to i tak ma bana chyba na wszystkich listach.
 
Inwob ma serwer jeszcze? Czy tnet jednak go zgarnął w 100%?
 
Bardzo dobry serwer, szkoda, ze w sms shopie mozna dostac mounty, addony i eq. Juz bym wolał gdyby były w sms takie rzeczy jak np. jednorazowy unband, jakis frag remover, rename, i takie rożne. Zawsze uwielbiałem real system addonow, niestety dzieciaczki z kasą na tel. takze i tutaj przejmują sms shopa, a szkoda, bo dobry ots.
 
@up:
Ja zamierzam też dać mounty i outfity, ale acziki tylko za zdobycie ingame, może nawet ten shit będzie się pojawiać w shopie tydzień po pierwszym zdobyciu ingame
 
zobacz jakie addony możesz kupic na shadow . same badziewne wygladajacie jak zrobione od niechcenia , stare addony na shadow tylko ingame
 
Zobaczyłem, ze sa do kupienia - pomyslalem wszystkie, tak jak na kazdym innym otsie.
Myliłem sie, dzieki za uswiadomienie.
 
Back
Top