• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Silnik 8.6 Linux

Wirtable

New Member
Joined
Oct 26, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Witam, mógłby mi ktoś podać link do Silnika 8.6 działającego pod linuxa, mam Tfs'a 0.8.2 z rl mapą ale cały buguje,skrypty,npc,etc~
 
Proszę Subversion , jak sobie z tego linku ściągniesz to będziesz miał a jeśli nie to musisz zapłacić w postaci konta premium na otlandzie i to Ci pomoże o ile wcześniejsze próby "pobierania" nie zadziałają.
 
Tfs'a 0.8.2

On wyprzedza developerów tfs'a ;d

A tak po za tym to tak jak napisał Balicuss musisz mieć donatora/premium żeby ściągnąć ten silnik o który Ci chodzi.
 
on sam nie wie co ma, pewnie te badziewia z allegro "stabilny silnik, robiony od podstaw" typu visum i reszta społki.
 
To powiedzcie jaki silnik pod 8.6 dziala git pod linuxa bez buga push on stairs / potions
 
marcinek99097 : czemu według ciebie 0.4 to syf ? mi śmiga wszystko prawidłowo , wystarczy dobrze skonfigurować
 
Back
Top