• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

skrypt lua exh

Retired

New Member
Joined
Apr 19, 2009
Messages
233
Reaction score
1
Na moim otsie gdy palladyn wali z assassin starek i gdy chce uderzyc z sdka to ma exh nie leci jednoczesnie assassin star i sdek co zrobic zeby jednoczesnie walil z sdka i ass star?
za pomoc dziekuje rep+
 
pffff mam dawac updtae silnika? nie chce crashy miec elf tak zjebal te silniki teraz ze co 5h bym mial crasha wole sobie sam napisac silnik niz to chujostwo brac co wystawil niby taki pro a chuja umie.
 
pffff mam dawac updtae silnika? nie chce crashy miec elf tak zjebal te silniki teraz ze co 5h bym mial crasha wole sobie sam napisac silnik niz to chujostwo brac co wystawil niby taki pro a chuja umie.

To sobie napisz i spierdalaj. Nikt cię nie zmusza do pobierania tfsa...
 
pffff mam dawac updtae silnika? nie chce crashy miec elf tak zjebal te silniki teraz ze co 5h bym mial crasha wole sobie sam napisac silnik niz to chujostwo brac co wystawil niby taki pro a chuja umie.

To zrób lepszy frajerze...
 
lepsze to bylo zanim elf doszedl do teamu,a frajer to osoba sprzedajaca na psach twojego pokroju.

ps: wiem dlaczego tam mu dupsko lizecie ale szkoda pisac
 
Do założyciela tematu:
Weś kurwa idź emosie jebany podcinać sobie żyły, jak mnie kurwa kurwica strzela -.- sorry za słownictwo.
 
Do założyciela tematu:
Weś kurwa idź emosie jebany podcinać sobie żyły, jak mnie kurwa kurwica strzela -.- sorry za słownictwo.

TriamerA widze, że jak masz Donatora i zmieniiony nick to kozaczysz. Ale wiesz jak to się nazywa?
Hipokrytycyzm.
 
Przygarniają kotły garnkom (oczywiście bez panów z kontami postów < 50, którzy po prostu się boją o własne tyłki, a komentują swoją nieudolność :().

@pytanie pana retarded:
Pograj w Tibię CipSoftu, może się nauczysz kilku istotnych rzeczy. Jak Ci natomiast nie pasuje, to popłacz SimOne'owi, że to przecież bug.
 
Przygarniają kotły garnkom (oczywiście bez panów z kontami postów < 50, którzy po prostu się boją o własne tyłki, a komentują swoją nieudolność :().

@pytanie pana retarded:
Pograj w Tibię CipSoftu, może się nauczysz kilku istotnych rzeczy. Jak Ci natomiast nie pasuje, to popłacz SimOne'owi, że to przecież bug.

wiesz kiedy byly najlepsze czasy tfsow bez zadnych crashy i bugow?? tak zgadles gdy ciebie nie bylo tutaj:thumbup:
wszystko co robisz robisz dla siebie nie dla innych.
a gdy ludzie pisza ze maja crashe co 5h to ty to olewasz i mowisz ze bledu nie ma no chyba ze koles ci wlazi w dupe ostro wtedy napiszesz mu jak rozwiazac problem na priv ale nigdy nie w temacie zal mi ciebie i nie mam zamairu z toba dyskutowac gdyz zgrywasz cwaniaka jaki to nie jestes super pro master w rzeczewistosci jestes malym nieudolnym gowniarzem ktory siedzi przy kompie 24/7 i nigdy nie widzial swiatla dzienego.
 
wiesz kiedy byly najlepsze czasy tfsow bez zadnych crashy i bugow?? tak zgadles gdy ciebie nie bylo tutaj:thumbup:
wszystko co robisz robisz dla siebie nie dla innych.
a gdy ludzie pisza ze maja crashe co 5h to ty to olewasz i mowisz ze bledu nie ma no chyba ze koles ci wlazi w dupe ostro wtedy napiszesz mu jak rozwiazac problem na priv ale nigdy nie w temacie zal mi ciebie i nie mam zamairu z toba dyskutowac gdyz zgrywasz cwaniaka jaki to nie jestes super pro master w rzeczewistosci jestes malym nieudolnym gowniarzem ktory siedzi przy kompie 24/7 i nigdy nie widzial swiatla dzienego.

Bo Ty pamiętasz takie "czasy" ^_^ Ale owszem, był taki okres rok temu, który trwał raptem ok. dwóch miesięcy (i ja już byłem w team, ku Twojej nieudolności i zanikom pamięci).
Och tak, robie dla siebie... wiesz ile już takich bajek usłyszałem? :thumbup: Natomiast to co robię na "priv" to moja sprawa, a Ty nie masz najmniejszych informacji na ten temat, panie wszechwiedzący, który nie dopuszcza do siebie myśli, iż może się mylić, a własnie wyszedł na pajaca ;D
Również zaznaczę, że to moja ostatnia wypowiedź związana z Tobą, bo hipokryzja jaką reprezentujesz jest po prostu śmieszna, a ja zaniżam swój poziom. Gdy zrobisz własnego forka na tyle odbiegającego od otserva, co forgottenserver, to pogadamy o Twoich problemach aspołeczności.
 
Ja narysowalem sobie silnik i kurwa jestem z tego dumny!

lolzor.png

Ale ze mnie programista co?

Btw. jezeli nie chcesz uzywac tego "syfu", ktory Elf "psuje", wykorzystaj galaz .otserv. Zobaczymy po jakim czasie z placzem wrocisz na to forum i bedziesz blagal developerow o litosc bo pojdziesz do piekla? :f
 
Ja narysowalem sobie silnik i kurwa jestem z tego dumny!



Ale ze mnie programista co?

Btw. jezeli nie chcesz uzywac tego "syfu", ktory Elf "psuje", wykorzystaj galaz .otserv. Zobaczymy po jakim czasie z placzem wrocisz na to forum i bedziesz blagal developerow o litosc bo pojdziesz do piekla? :f
.exe? Windows Noob :D

#down: down :D
 
Last edited:
Back
Top