• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

System

Bloumer

New Member
Joined
Dec 12, 2008
Messages
198
Reaction score
0
Siema
Mam pytanie jaki system jest najlepszy pod serwery skoro mowicie ze windows jest za slaby. Jesli mozecie podac to pelna nazwe systemu chodzi mi tez o ver. jaka bedzie najlepiej dzialac. Chcialbym zobaczyc czy umialbym sie takim systemikiem obslugiwac. Thx :)
 
Inni tez tak sadza? Bo nie chce pobierac paru linuxow :thumbup: I widze ze sa rozne rodzaje tego lenny jaki pobrac? Jesli mozna prosic to link bo troche tego jest rep+
 
"Mozna prosic o link dokladny tego debiana "na plytke" najlepiej nie znam sie na tych ver. tam rozne sa + jakies dodatki czy cos :/
 
Nie moglbys podac linku i tak nie wiem ktore pobrac. Szukalem tak w google i wyskakuje duzo wersji nie wiem ktora dokladnie lenny.
 
Tu znalazlem link do FTP Index of /debian-cd teraz takie pytanie czy jak pobiore netinst.iso i zainstaluje to co bedzie potem trzeba robic aktualizowac cale 16gb jakie zajmuje instalka pelna? Czy jak nie rozumiem tego netinst.

EDIT.
 
Last edited:
Back
Top