• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukam programisty do stałej współpracy nad serwerem

t3mpwn

New Member
Joined
Jul 1, 2020
Messages
1
Reaction score
0
Witam,

Jak w tytule - szukam programisty do stałej współpracy nad serwerem, odpłatnie.
Jeśli będzie taka potrzeba jestem w stanie zaoferować umowę zlecenie, a po okresie próbnym umowę o pracę.

Zapraszam do kontaktu przez wiadomość prywatną. Najlepiej z linkiem do GitHub'a i ciekawym wstępem.

Pozdrawiam.
 
Last edited:
No niestety muszę ci to powiedzieć...
Trochę Cię chyba to urazi, ale nie stać cię na zatrudnienie programisty poprzez umowę i trochę przegiąłeś z tą umową.
Większość programistów już ma pracę a przypominam, że jeśli w umowie jest wpisany pełny etat wtedy jest na wyłączność co za tym idzie raczej nie prędko doczekasz się takiej umowy.
Mówię tutaj o programistach zawodowo, nie amatorsko którzy mówią o sobie programista ,a nigdy nie doszli dalej niż tibia im dała.

Trzecia sprawa wygląda w taki sposób, że po co ktoś ma ci dawać link do swojego githuba, co to ma wspólnego ze współpracą?
Jeśli szukałbym przykładowo mappera (nie szukam) i chciałbym mu zaoferować współpracę to po co mi jego github gdzie wszystko mogę ściągnąć?
Ty nie szukasz współpracy tylko skryptów gotowców na sucho, zamiast szukać programisty polecam zakładkę Resources.

Czwarta sprawa jest taka, że programista to pojęcie względne programista to osoba programująca różne rzeczy co za tym idzie może być to osoba znająca c++, php, js, sql, ale niestety nie znająca lua,xml, może być to też osoba posługująca się głównie i tylko c++ i c#.
Zdefiniuj bardziej kogo szukasz.
(Dla potomnych: webmaster to też programista [jedna z odnóg] to tak jak lekarz, nie każdy jest chirurgiem.)

Nie denerwuj się tylko przeczytaj to stojąc z boku, a nie jako autor.
 
@ROKI721
GitHub jest przydatny, aby zobaczyć poziom danej osoby, nie po to by brać gotowce haha :D
 
Pod warunkiem, że nie trzyma tam 3/4 swoich prac. Nie wiem może tylko ja jestem w przekonaniu, że człowiek człowiekowi wilkiem, a trudno ufać w tych czasach nawet sobie.
 
Pod warunkiem, że nie trzyma tam 3/4 swoich prac. Nie wiem może tylko ja jestem w przekonaniu, że człowiek człowiekowi wilkiem, a trudno ufać w tych czasach nawet sobie.
Chyba na GitHubie publicznie udostępnia się wyłącznie publiczne rzeczy, prawda?
 
Back
Top